Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért eszi meg a lovam a...

Miért eszi meg a lovam a saját ürülékét, vitaminhiánya van?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
kérdezd az állatorvost
2012. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak tudod nem mindenkinek van pénze minden kis "apróságért" kihívni az állatorvost, mert még azért is pénzt kérnek el, hogy kikocsikáznak, csomószor nem mondanak semmit, nem adnak tanácsot, vagy annyival elintézik, hogy "ötletem sincs", de azért egy vagyont fizess ki...


...Érdekes, mert mostanában az enyém is "falatozik" belőle, megszaglássza, aztán lecsippent belőle kisebb darabokat. Úgyhogy én is kíváncsi vagyok a válaszra.

2012. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sürgős, nem életveszély, akkor nem feltétlen kell kihívni. Ha válaszol telefonon, akkor megkérdezheted úgy, vagy ha lovardában van, vagy több ló van, és valamelyikhez jönni kell, pl vemhes, vagy alapból vkihez jönni kell, akkor ránézhet, vagy megkérdezheted, ezt azért nem kell nézni... Vagy esetleg ha van neten valami lovas fórum, ahol esetleg vannak állatdokik is, ott is lehetne érdeklődni... Csak azért jutott eszembe, mert vannak ilyen kismama fórumok is pl, vagy mindenféle témákban, ahol orvosok válaszolnak kérdésekre... Ez azért nem egy életbevágó probléma, se nem olyan, hogy ki kell menni megnézni, úgyhogy szerintem ha felhívod, tud rá válaszolni, ha jófej, vagy itt válaszol majd valaki, aki tudja.. Pl Gabka:D
2012. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pont eszek-.-
2012. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van sokszor, hogy ha nem roppantva kapja a ló a zabot, akkor az ürülékben megtalálhatóak egész szemek. Szóval lehet ezeket vadássza ki.
2012. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi pont roppantva adjuk nekik, mégis...
2012. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!