Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mivel vehetném rá a szüleimet...

Mivel vehetném rá a szüleimet hogy vegyenek nekem egy lovat?

Figyelt kérdés

Kitűnő tanuló vagyok 12/L és amióta az eszemet tudom lovat szeretnék.

A pénzemet is elég régóta gyűjtöm



2012. ápr. 6. 21:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

nekem ez az első lovas kérdésem

és a kérdést nem is olyan hangnemben írtam le mint az előző ilyen kérdező

2012. ápr. 10. 06:49
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem tudod a hangnemét, és mi se a tiedet. Nem lehet hangnemben írni... xD


Kérdezhetnéd azt mondjuk, ha tényleg lovat akarsz és nem egy unatkozó kislány vagy, hogy mennyi egy lónak a havi tartása, hogyan kell egy lovat tartani, milyen állatorvosi költségekre számítsak, mennyi takarmány kell egy nagy lónak vagy kislónak vagy póninak vagy mit tudom én mi a pillanatnyi vágyad. Mennyibe kerül a körmölés, a patkolás (esetenként), a fogászat, vakcinázás, féregtelenítés... Mennyibe kerülnek a felszerelések, és mennyi időt vesz igénybe.

De mivel te az olcsóbbik verziót választottad, ezért az lett belőle, hogy "Egy 12 éves kislány vagyok, minden vágyam egy póni és kitűnő tanuló vagyok, és az én kicsi pónim mese első megnézése óta minden vágyam egy póni amit persze nem tudom, hogyan tartanék el, mert lovagolni nem tudok, lovat is csak vakarászni megyek ki, apuci tankolna pénzzel, de már én is kapok a szülinapomra." Sajnálom ha ez egy kicsit durva volt, de ez jött le az egészből.

2012. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Egy korábbi kommentelőnek írnám, hogy ha havi 100fT-ot keresnek a szülei az kevés egy ló tartásra pláne, hogy ketten vannak testvérek a szülei elváltak és még lovat is tartsanak. És ugyebár lovat nem tartunk egyedül ha értenél hozzá, ezt is tudnád így a szüleidnek dupla annyi pénzt kell belefektetniük mintha csak lovardába tartanád.

Kizárt dolog, hogy felismeri a betegségeket és az is, hogy napi 5 órát tudna vele foglalkozni. Elmenne a kedve az egésztől minimum 1 éven belül mert olyannyira a tanulmányai rovására és a szülők pénzére menne, hogy nem tudnátok elviselni. Rengeteg olyan ló van meghirdetve, hogy foglalkozás hiányában, meg lovaglás hiányában, meg időhiány miatt eladó. Én ha szülő lennék és nem értenék a lovakhoz, akkor én se vennék egy 12 éves gyereknek lovat, csak mert ő eldöntötte, hogy azt akarja. Ez nem a filmvászon, hogy egy kislány mártírkodik a kamerák előtt, hogy meglovagol egy félvad fríz lovat és bármi áron kitart mellette, közben 30x elszökik otthonról és egy bevándorló kislányt rejt a házban aki megtanítja, hogyan bánjon a lóval. By: Zafír c. film

Ez a valóság sajnos. Itt nem így működnek a dolgok.

2012. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!