Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megfog ismerni?

Szerintetek megfog ismerni?

Figyelt kérdés

Volt az egyik rokonomnak 1 lova, de több mint fél éve eladta. Nagyon szerettük egymás, kiscsikó kora óta ismertem, amúgy most 7 éves. Minden nap meglátogadtam, leápoltam. Amikor meglátott mindig nyihogva üdvözölt:-).

Most majdnem egy év elteltével lenne rá mód hogy végre láthassam, szerintetek megfog ismerni, fájna ha közömbösen viselkedne velem!


2012. ápr. 7. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Egy ló nagyon sokáig emlékszik. Ha megérzi a szagod valószínűleg emlékezni fog arra, hogy te egy kellemes élmény voltál a számára. Nem hiszem, hogy közömbösen fog viselkedni veled.
2012. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem biztosan megismer, még ha nem is nyihog neked :) Nekem is van egy ló, akit csikó kora óta lovagoltam, és 1-2 éve nem láttam már. Szerintem megismerne, de nagyon fájna újra látni.
2012. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8%
Hát ez két külön dolog. Megismerni megfog, de ettől még viselkedhet közömbösen, tehát azért olyan üdvözlést ne nagyon várj, mintha csak tegnap ment volna el, főleg ha jelenlegi helyén is jól bánnak vele.
2012. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!