Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik póni való kezdőknek?

Melyik póni való kezdőknek?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy pónit. Még kezdő vagyok, alapszinten tudok lovagolni. Egy családszerető pónit szeretnék. Szóval kérdésem: Milyen/melyik póni megfelelő egy kezdőnek, ami se túl drága, se túl olcsó? (Kb. olyan 100 e, - 150 e között) A mérete, az mindegy. Nem lovagolni akarok rajta, hanem egy egyszerű társat akarok venni. Tehát ilyen alapszinten.


Légyszi kerüljétek a lepontozó válaszokat! Köszönöm.


2012. ápr. 8. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

És még mindig az előző! ;) :))

Találtam egy nagyon nagyon szép pónit! :)) [link]

2012. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat.:)) sokat segítettetek, és a linket is köszönöm :)
2012. ápr. 9. 16:45
 13/16 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Róluk mit gondoltok? :))

2012. ápr. 9. 18:06
 14/16 anonim ***** válasza:
szerintem csődört ne vegyél max heréltet mert nagyon makacsok ugrálnak csípnek meg ilyenek kancát vagy heréltet ajánlok
2012. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm. :)
2012. ápr. 10. 15:21
 16/16 anonim ***** válasza:

Csak úgy arra, h lehessen simogatni ne vegyél lovat, mert rossz lesz neki, egy lónak kell az, hogy rajta üljenek ha karámban vagy boxban tartják.

Másrészt ellustul, és az izmai is "tönkremehetnek".

A ló nem egy macska akit kiengedsz a kertbe aztán eltűnik, ha már tanultál lovagolni akkor ezt tudnod kellene!

Semmi kioktatás csak leendő pónidnak szeretnék jót :)

Welsh póni megfelelne neked szerintem...

Nem akrlak kioktatni, tényleg, légyszi ne vedd annak!

2012. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!