Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Szerintetek jó lenne...

Lovasok! Szerintetek jó lenne egy bérlőtárs neki? ( továbbiak lent )

Figyelt kérdés
Van a lovardában egy ló, akinen a gazdája csak menõzésbõl vett lovat. Olyan "karneválra" akarta kivinni, ahol ágyú van, de a ló nincs is beidomítva, belovagolva. A zajokhoz sincs szoktatva, de azért , csakis azért szerettett volna lovat venni. Már lassan 3 hete nem volt a lovánál, ki sem engedik a lovat a legelõre, mert le van fertõtlenítve , vagy mi és pár hétig ki sem engedik a lovakat. Már olyan bús kis szegénykém. Azt a lovat nagyon szeretem, nagyon jó a természete, bár a lovasoktató azt mondta, hogy olyan buta , mint a ... Szerintem egyáltalán nem! A tulajdonosa szarja le a lovát magasról!! Nem is engedi, hogy belovagolják, lovagoljanak rajta! De persze azert, mert az õ pici lova. hát már ne is haragudjon, de az én lovamhoz minden nap lemennék, ha tudnék. A ló tulajdonosa keres bérlõtársat, mert sok a dolga. Akkor minek kellett neki ló?
2012. ápr. 9. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
jó szemét!
2012. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Itt csak egy kivetnivaló van, az, hogy nem mehet legelőre, bár nem értem mi az, hogy le van fertőtlenítve (gyomírtózva, vagy mi?) akkor ez ugye kényszerhelyzet. A későbbiekben ha kimegy, akkor semmi gond vele, bértartásban ellátják, és nem kötelező egy lovat lovagolni, mitöbb a ló annak örül, ha nincs meló.

Neked meg már bocs, de semmi közöd hozzá, hogy más hogyan veri el a pénzért, ha akar 100 lovat is tarthat a semmiért.

2012. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te bolond vagy, már bocsh. Nem érted a helyzetet. Egy kicsit mása felfogásod. Nem engedi, hogy kivigyék! Meg te, már megbocsáss, hülye, Nem jár a lóhoz már egy hónapja!!! es fõleg hogy nem engedhetik ki, így még szomorúbb ló! Legalább a gazdája taníthatmá! Ha meg nincs ideje a lora, akkor minek van neki?? Amúgy meg tényleg keres berlõtársat. Arra gondoltam, én majd jelentkezem. A bértartásnak is a felét kell fizetni, az orvosi ellátásnak is. Ez ellen nem lehet semmi kifogása senkinek. Nen teljesen az én lovam lenne. Egyébként régôta szeretnéj saját lovat, de nem kivitelezhetõ. Amúgy is nem vagyok készen egy 100%-ban "enyém lóra" . Nagy felelõsség.
2012. ápr. 9. 11:26
 4/10 anonim ***** válasza:

sejtettem, hogy valami ilyesmi fog kisülni a dologból, hogy a gazdi hűderossz, hűdegonosz, bezzeg te milyen jól bánnál vele..


kedves kérdező, nem a te lovad, nem a te pénzed, szerintem nincs hozzá közöd, hogy mit csinál vele.


ha neked tetszik a ló, és van rá lehetőséged, hogy kibéreld, még örülnék is a helyedben, hogy nem jár ki a gazdája. béreld ki, ha tudod, szeretgesd-tutujgatsd, de hagyd meg másnak, hogy eldöntse, mihez kezd a saját idejével :)

2012. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem csak tudjátok sajnálom szegény lovat.. Olyan bús, meg minden. Nem foglaK letámadni, meg a másodikat sem, bár õ kezdte a veszekedést. Most gondolom azt hitted, itt oltogatni fogok mindenkit, hulye barom, fogadjunk higy nincs lovadd, meg ilyenek. De nem! :) Higgyétek el, ez csak nekem jó! :)) Ti felhúzzátok magatokat, én nem! :)) Na visszatérve a kérdésre, lehet,sõt biztos ti is így tartjátok a lovatokat, már megbocsássatok. IDE NE KÖTÖZKÖDNI GYERTEEK! Kösziiipusziii :)))
2012. ápr. 9. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Tehát nem oltasz azzal, hogy nincs lovunk meg ilyenek, de következő mondatban azzal vádolsz, hogy "lehet,sõt biztos ti is így tartjátok a lovatokat". Mi húzzuk fel magunkat, de nálad van ott a 80 felkijáltó jel a végén, nálad ragad be a caps lock. Dehát legyen neked igazad, én nem vitatkozok a fallal.
2012. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

fene sem tudja!

Kérdezd meg, hogy mit takar a bérlőtárs! Mert láttam már olyat, hogy fizette a félhavi tartást, orvos, kovács, fele és felülhetett, ha ott a tulaj, ahogy a tulaj mondja ....stb.

De ha működik, miért ne? Ebből elméletileg bármikor kiszállhatsz.

2012. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat, de biztos adtak neked tanácsot, úgyhogy én egy kérdésedre válaszolnék.

Hogy minek neki ló? Hogy az emberek lássák, ő megteheti, neki van rá pénze. Ez a lényege. Sajnos elég sok ilyen van.

2012. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd, én is sajnálom, ha egy lóval nem foglalkoznak, de tény, hogy az ő lova és nincs rá törvényi előírás, hogy ki tarthat lovat. Akinek van rá pénze, az vehet, ennyi.

Ha valóban keres bérlőtársat, akkor beszélj vele, ha ez a szíved vágya, bár nekem sose tetszett ez a bérlőtárs dolog, abból nagyon ritkán sül ki bármi jó. De te tudod. Ha meg nem, hát mit csinálhatsz? Semmit. Odamehetsz és megsímogathatod a pacit, ennyihez van jogod.

2012. ápr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, kötöszködõ társam, nem baj nem is olvastam a válaszod, lezárom a vitát! :)) Most nem rosszból írom, de mire kérjek bocsánatot? azért, mert írtad, hogy így meg úgy mit érdekel! Most nem jut eszembe mit írtál, de azért bocsánat! Nem tudom, azért kérek bocsánatot, ami szerinted sértõ. Jó? :))) :D
2012. ápr. 10. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!