Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megéri az árát?

Szerintetek megéri az árát?

Figyelt kérdés

Ezt a lovat láttam lovasok.hu-n, nem tudom érdemes-e megvenni ha díjugratásban szeretnék indulni vele az idén... Láttok rajta hibát?

[link]


2012. ápr. 15. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Így hirtelen nem tűnik fel semmi hiba, de egy rendes vásárló elmegy és megnézi, nem kerül a benzin költségen kívül semmibe.
2012. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván el fogok menni megnézni, ki is próbálom és az edzőm is velem lesz, de nem mehetek el megnézni az összes lovat ami megtetszik, így szelektálnom kell valami alapján... tehát ha valaki lát hibát és elmondja, valószínű hogy segít vele...
2012. ápr. 15. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Justboy apa...rossz nem lehet, legalábbis én még nem találkoztam nagyobb hibás Justboy csikóval, lóval
2012. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Vigyél képet edződnek! Én amúgy nem szoktam így netről venni lovat. Mindig a lovardából az egyik lovat, vagy egy közeli lovardából. Sose mennék egy ló miatt az ország másik végére.

Nem látok hibát!!

2012. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Kérj videót e-mailba a mozgásáról, milyen nyereg alatt és milyen a mozgása szabadon.
2012. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
A magyar sportlovak nagyon jók díjugratásban.Hát elég szép és izmos a lábszerkezete is jónak tűnik, bár sztm egy kicsit drága, de ha van rá pénz:)) Érdemes lenne megnézni és kipróbálni
2012. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit drágállom, ahhoz képest, hogy semmi eredménye nincs még. Meg kell nézni, ki kell próbálni mit bír, hogy az igényeidnek megfelelő-e. Bár én nem adnék ennyit érte max 600at.
2012. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg az, hogy nincsen származási lapja..? kicsit gyanús..

Ha elmész megnézni, mindenképpen kérdd el az útlevelét, hogy megnézhesd.

2012. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. ápr. 17. 03:24
 10/10 anonim válasza:
800.000 ft és képzett?? szerintem olcsó. én az alap csikókat veszem 1millióért és nem fullosak.... szerintem aranyos és ennyiért szerintem nyugodtan ;) de egyetértek azzal, hogy kérj videót a mozgásáról.
2012. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!