Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem vagyok lovaglásban lemaradva?

Nem vagyok lovaglásban lemaradva?

Figyelt kérdés
Szóval 1 évig jártam lovagolni, de ügettettek futószáron egy éven keresztül. Ledobott a ló, abbahagytam a lovaglást 1-2 évre. Aztán most újra kezdtem júliusban. Életemben nem vágtáztam még , csak voltigehevederben. Na jó, egyszer 1 hónappal ezelõtt. Múlt héten pedig visszaültetett futószarra hevederrel. Nagyon jól ment a vágta! Toltam a csípõmmel a lovat, nem pattogtam. Csak nyeregben nagyon pattogtam!! De ha majd legközelebb megint nyeregben akar vágtáztatni, akkor tudom, hogy hogy kell tolni lovat elõre. Na szóval nem vagyok lemaradva? Önállóan lovagolok. Tudok minden lovardai alakzatot. Szóval mindent , ami a lovak körüli tevékenyseg. Csak a vágtát nem! Nem vagyok türelmetlen, csak kérdezem. Akkor tanítja meg, amikor jónak látja.
2012. máj. 10. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha senki sincs lemaradva semmiről. A saját felállított lelki mércéddel szemben lehetsz csak lemaradva, de azon itt nem tudunk segíteni.
2012. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem is lehetsz lemaradva, hova kéne sietned? szerintem az edződ biztos nem mondta, hogy ha július 10-e után nem vágtázol egyedül, felejtsd el a lovaglást :D
2012. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lovaglást egy életen át kell tanulni... Ahogy egyre többet fogsz tudni, rájössz, hogy még mennyi mindent NEM tudsz..
2012. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy lemaradva! Öröm látni, hogy van, aki voltizshevederben is lovagol. így biztosabbak lesznek az alapok, könnyebb dolgod lesz később. Egyáltalán nem vagy lemaradva.
2012. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!