Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas háziversenyre milyen...

Lovas háziversenyre milyen ruhába menjek?

Figyelt kérdés
Az én istállóm meg még pár istálló lesz ott. Nem hivatalos, inkább csak ilyen összejövetel, de mégis verseny. Remélem értitek :)

2012. máj. 21. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hogy rittyentik ki magukat?

Ha azokra a gazdag "apuci egyetlen kislánya" félékre gondolsz, lehet, hogy drága a ruhájuk, de CSAK lovas öltözetet vesznek fel, az meg nem kirittyentés.

2012. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Vannak bizonyos körök, ahol 'ciki' úgy megjelenni, hogy nem negyvenezer forintos equiline gatyában megy az ember, gondolom erre szólt a kirittyentés. :D


Háziversenyen jó az 5ezres decathlonos gatya is, csak tiszta legyen, nem szétkopott, lyukas. Meg ha lehet lovascipő, chaps, vagy csizma, ing. De tulajdonképpen a kérdezőnek kéne tudni, hogy milyen verseny lesz, és mit nem érez cikinek. :)

2012. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen,elöttünk szólónak igaza van,meg a 3-nak is!
2012. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nem felel meg az olcsóbb ruha, sőt. Nekem sincs 40ezres lovaglóruhám, de egy versenyre azért normálisan megyek el, még ha csak házi is. Aki megengedheti magának, oké, de attól szerintem nem kellene leszólni, mondjuk az már a gáz, ha csak méregdrága ló, felszerelés, ruha, lovaglótudás meg semmi..
2012. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!