Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy győzzem meg?

Hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta hogy a lovaglás nem sport!Ő persze azt hiszi hogy lovaglásnál csak ülünk rajta mint 1 zsák krumpli! Mit mondjak hogy elhiggye hogy ez rengeteg koncentrációt igényel,és sok energiát kell belefektetni?

2012. jún. 1. 17:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha nem tartja sportnak, akkor ültesd fel egy jó fél órára futószárra kengyel nélkül ügetni, ha másnap jajgat, hogy fáj mindene, akkor el kell ismernie, hogy a lovaglás bizony sport, még akkor is, ha csak hobbi szinten csinálja az ember.

Kétkedőknek egy kis videó (kis angol nem árt hozzá): http://www.youtube.com/watch?v=32YTWKf4TQI

2012. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elfogadja, hogy ez egy sport még nem fogja szeretni. Én is elismerem hogy a futás vagy a tenisz sport, de ettől még egyiket sem szeretem. A sport csak egy szó, miért lennél boldogabb attól, hogy kimondja? Amúgy mi van a lovasokkal meg a "sport" szóval? Én egyszer azt mertem mondani, hogy a kutyázás sport, és leszedték a fejem, hogy én ezt a szót nem alkalmazhatom a kutyákra mert nem hivatalos. De könyörgöm, ez csak egy szó...
2012. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Majd kérjük a reakciót! :DD !!!!
2012. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes látvány, hogy szinte az összes jó választ lepontozták...


Szerintem ne törődj az ismerősöd véleményével, nyilvánvaló, hogy csak kötekedni akar. Mindegy, hogy ő mit gondol, a lényeg az, hogy lovagolni jó, és igenis sport! :)

2012. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak mond neki.: Miért te tudnál lovagolni? Ja és üljön rá egy lóra, mekkora izomlázza lesz!
2012. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Uhh de utálom az ilyeneket! Tudod mit? Ültesd fel hevederbe vágtára , aztán majd megtudja ;) a nyeregből már az első ütemnél leesne :)
2012. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mond és csináld:

Ezt mondd neki:

-Ha azt hiszed, hogy a lovaglás nem sport, próbáld ki!(ha nem akarja)-Gyere, és nézd meg hogy lovagolok!

Hát ha így megérti!

(Helyesírási hibákért elnézést)

2012. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ültesd fel egy lóra és majd megérti mi az a vágta
2012. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szoktam mondani, hogy nem csak ülsz, hanem például könnyűügetésnél is csak térdből állsz fel szabályosan, de ha még ezt sem tekinti sportnak, vagy mozgásnak, akkor oké, de hozzá szoktam tenni, hogy azért az viszont sport, amikor télen -10 °C-ben is a hószünetem arról szól, hogy havat lapátolok a lovardában, vagy negyven fokban a pályát locsoljuk és gereblyézzük, és a meleg lósz*rt lapátoljuk délben a július közepén:) És minden nap, ha esik az eső akkor is, ha fúj a szél, akkor is, és van, aki 10 km-re lakik a lovardától, vagy többre, és ő is kijár nap mint nap, télen-nyáron...
2012. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én balettozom, engem is lenéznek, hogy az nem sport, mert csak szökdécselek össze-vissza. Megnézném őket egy órámon, hogy hogyan bírják.. Az ilyeneket nem lehet meggyőzni. Én már nem is próbálkozom, minek?? A mi teljesítményünkből nem vesz el az semmit, hogy pár idióta hozzá nem értő mit gondol. :)
2012. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!