Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért fáj "ott lent" a lovaglá...

Miért fáj "ott lent" a lovaglás után?

Figyelt kérdés

Három éve lovagolok, de nem rendszeresen, csak nyaranként egy-két hetente. Most osztályban lovagolok, és lovaglás után mindig fáj "ott lent". Ez másnál is így van? Nem lehet, hogy azért, mert farmerban, és nem lovaglónadrágban szoktam lovagolni?

Értelmes válaszokat! köszi!



2012. jún. 5. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A farmernál pont az ülep résznél futnak össze a varrások, és az bizony tör. Szerezz be egy lovaglónacit, használtan lehet 2-3000ért is már, vagy veszel egy cicanadrágot, még az is jobb, ha nem bírod a farmert.
2012. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2012. jún. 5. 19:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Én farmerban lovagolok és semmi bajom nincs, nem tapadós, kicsit lötyög rajtam és nekem kényelmes. Hidegebb időben meg terepnadrágban.
2012. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát..őőő...én csőnaciban szoktam lovagolni, és az elég szűk...
2012. jún. 5. 20:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Én lovasnaciban lovagolok és engem is jópárszor feltört ott lent, amíg rá nem jöttem, hogy hol a hiba :D a tangát franciabugyira cseréltem és azóta egyszer sem tört fel! Szerintem próbáld ki, egy próbát megér!
2012. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Esetleg az is lehet, hogy nem ott ülsz a nyeregben ahol kéne, keresd meg a legmélyebb pontot, ha pedig kicsi vagy nagy a nyereg, akkor kérj a méretednek megfelelőt.
2012. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a seggeden kell ülnöd és nem "ott" kiskorom óta lovagolok de még nem volt ilyen..
2012. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. szerintem jól ülök, nem szólt érte sohasem az oktató, a tanügetésnél volt ez a fájás. kipróbálom a franciabugyit, és a lovaglónacit is :D
2012. jún. 6. 08:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy az oktató nem szól, az nem jelenti azt, h nem rossz XD

Nekem 3 év "lovaglás" után szóltak, hogy lehet ám helyes lábra is ügetni...

De visszatérve a témához. A fenekeden ülj! van az a két kis izé, amit ülöcsontnak neveznek, annak kéne a nyereggel érintkeznie.

2012. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jó, köszi :) csak gondoltam, hogy ha valamit rosszul csinálok, akkor szol az oktató :)
2012. jún. 7. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!