Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Reggel suli előtt mit csinálto...

Reggel suli előtt mit csináltok, hogy ne legyen lószagotok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem megyek ki hozzájuk. Szerencsére nekem van aki megetesse a lovakat. Ha mégis ki kell, akkor természetesen másik ruhába és nem hagyom, hogy összeszaglásszanak, meg nálunk nem kell bemenni a bokszba, kívülről is oda tudom nekik adni. Esetleg egy gyors simogatás és ott hagyom őket, utána meg kezet mosok.
2012. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Megfürdünk :D

Amúgy nekem pl attól lesz lószagom, hogy etetek, meg hozzábújok, hanem mikor ganézok. Attól a szagtol viszont csak teljes alapos hajmosással, zuhanyzással lehet megszabadulni.

2012. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*NEM attól lesz, hogy etetek, hozzábújok stb
2012. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hamarosan megyünk érte és akkor én fogom reggelente etetni meg minden.Az úgy szerintetek jó,ha befújom parfümmel a hajamat?
2012. jún. 17. 10:11
 5/11 x) ***** válasza:

Attól hogy megeteted reggelente még nem lesz lószagod. Ami egyébként annyira téves fogalom, a lovaknak kellemes illatuk van, csak az istállószagot nem tudod leszedni magadról. A trágyázást meg jobb este csinálni és jól lezuhanyozni utána.

Parfümöt meg semmiféleképpen ne fújj magadra mert ha keveredik a kettő az borzalmas lesz (tapasztalat)

2012. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó korán kell felkelned, hogy legyen időd lezuhanyozni utána, az a legbiztosabb! A hajadat fogd fel szorosan kontyba és ne nagyon nyúlj hozzá amég nem zuhanyoztál, bár még így is előfordulhat, hogy lószagú vagy, de akkor se fújd be magad extra mennnyiségű parfümmel, mert még büdösebb leszel. Próbálj meg reggel annyit érintkezni a lóval, amennyit szükséges, etetés, kiszeded az esti trágyát, aztán ennyi. Reggel nme szoktál lovat pucolni amúgy?
2012. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondolom reggel megetetsz, aztán kiengeded legelni, haza jössz lepucolod esetleg lovagolsz, vacsiig vissza legelő, addig kidobod a kakit (na ettől leszel büdös), ló be, megetetsz és bevágod magad a mosógépbe.

Minél többet legyen kinn a ló, legalább kevesebb trágya lesz az istállóban, és a lónak is jobb a levegőn, mint bent.

2012. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megeteted maximum szalma szagod lesz. Én lovardába lakok 19 ló társaságában a házunk a boxok mellett van közvetlen de sose szóltak, hogy milyen ocsmány szagom van. Pedig a barátaim biztosan szólnának. Ha nem bújsz oda hozzá vagy nem kezded el vakarászni nem lesz lószagod. Vagy zuhanyozz le. Egy 2 perces zuhanyzással nem vesztessóz sok időt.
2012. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem szoktam lecsutakolni,mert még nincs is meg!

Egyébként úgy lenne,hogy reggel megetetem és lecsutakolom.

2012. jún. 19. 17:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csak lovaglás előtt szoktam lecsutakolni a lovam. Reggel kapja a kaját aztán irány a legelő, ott meg úgyis lefekszik hemperegni, vagyis felesleges a csutakolás, mert úgyis tiszta por lesz.

Ugye nem azt tervezed, hogy megeteted, lepucolod és bennhagyod a boxban?

2012. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!