Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagoljak ezek után is?

Lovagoljak ezek után is?

Figyelt kérdés

Ma volt 3hét lovaglás kihagyás után az elsö edzésem.Elöször ment minden bemelegítés ugrás is,de a végére teljesen szétestünk,nem bírtam megtartani ráestünk az akadályokra,a kengyelem azt sem tudtam hogy hol van,még ügetni sem tudtam normálisan.Ezután megdicsértek,és elsüllyedtem szégyenemben.utána gondolkoztam órákon keresztül hogy érdemes-e fojtatnom a lovaglást.Söt már galoppozott alattam én meg repültem láttam a nyerget elöttem,már lépésbe is a nyeregbe kapaszkodtam.Szóval nagyon megrázott és most nagyon félek felülni újra a nyeregbe:(

amúgy a lovam:magyar sportló 4éves herélt


2012. júl. 4. 19:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak kifáradtál, ez lehetett az oka, de nem monden nap ugyan olyan. Én 7 hónapot hagytam ki a teél miatt (hosszú történet), és az utána való első lovaglás nekem sem volt szép, igaz dicsértek, de nem éreztem magam rugalmasnak (főleg h egész órán ugyan azt csináltuk, hogy a következő órára fel legyek készülve), és ahogy mondták, szerencsés vagy, hogy saját lovad van. Én 10 éve akarok lovat, és még most is iskolalovon lovagolok (akit amúgy imádok :) ). Szerintem folytatsd :) További sok sikert mindkettőtöknek
2016. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!