Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem bízik bennem a lovam?

Nem bízik bennem a lovam?

Figyelt kérdés

Általában este mikor fekszik, pihen, és néha kimegyek hozzá, nem marad sokáig fekve.

Tisztelem hogy pihenne, ezért nem szoktam nyúzni, ráülni, meg ilyenek, de néha ha látom hogy fekszik kimegyek hozzá és megsimogatom egy kicsit. Nem kel fel rögtön, vagy valami, tegnap pl. pár percig még behunyta a szemét míg simogattam, aztán felállt, bár lehet csak tudta hogy itatni jöttem.

És azon gondolkoztam, hogy nem érzi magát jól ha ő fekszik én meg ott vagyok, nem az hogy rögtön felpattan ha jövök,mint a vadabb állatok, de nem marad utána sokáig fekve.

Tapasztalatok?



2012. júl. 12. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak szeret, és várja a simogatást, almát, répát, stb? :) Te látod rajta, hogy inkább riadt, vagy nyugodt.
2012. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 x) ***** válasza:
Nem tudom, minden ló más. Az én lovam általában 20-30 perc után kel csak föl, nem zavarja hogy ott vagyok azt csinálok vele amit akarok. Persze azért vannak különleges esetek amikor már éhes / szomjas és egyből fölpattan mert várja hogy adjak neki. Lehet hogy a te lovaddal is ez van. De az is lehet hogy tényleg nem bízik meg benned teljesen. Kb mennyi ideje van nálad?
2012. júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyémmel nem is találkoztam még fekvő állapotban ennek ellenér maximálisan bízunk egymásban. Lehet, hogy építeni kell még azon a bizalmon, de ettől függetlenül bízhat benned. De ha nem állt fel azonnal, ahogy meglát és hagyta magát fekvő állapotban megsimogatni akkor nincs miről beszélnünk :))
2012. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!