Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan fektessem le a lovamat?

Hogyan fektessem le a lovamat?

Figyelt kérdés
Már próbáltam, megtanítottak, hogyan kell lefektetni, de amikor a saját lovamon próbáltam ki, nem sikerült. Mindig elkezdett 3 lábon ugrálni hátrafelé, azóta se sikerült. Hogyan tudnám lefektetni?

#lefektetés #hátrafelé ugrál
2012. aug. 6. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is szokása. én hagytam a fenébe, nem olyan fontos.. :DD

Kérj meg egy segítséget aki a háta mögött áll.. a ló lássa az ostort, de ne bántsa.. ha nem használ akkor kicsit megpöckölheti..

2012. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne akarjuk már lekényszeríteni a földre! Ostorral megpöccinteni? Csak még jobban megriad, főleg, hogy három lábon védtelen.

Legyél türelmes vele, amelyik lovon megmutatták az már valószínűleg csettintésre csinálja, de előtte vele is hónapokig kellett gyakorolni.

Sok bizalomra van ahhoz szükség, hogy a lovad kérésre lefeküdjön neked, illetve ahhoz is idő kell, hogy rájöjjön, egyáltalán mit szeretnél tőle. Lehet, hogy éppen azért próbál ugrálni három lábon és szabadulni, mert félt téged, és nem akar véletlenül sem rád esni!

Sok-sok türelmes gyakorlás! :)

2012. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A három lábas ugrálásból gondolom, hogy felkötötted a lábát... Így ne. Szerintem várd meg, míg magától felkínálja.
2012. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogyan kell lefektetni, akkor azt nem írom le mi hogy szoktuk. De azt is vedd figyelembe melyik oldalán fekszik szívesebben.
2012. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Udvarolj neki.
2012. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem kötöttem fel a lábát, hanem feladta és úgy próbáltam. Sohasem kötném fel a lábát...

2012. aug. 7. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!