Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Felháborodás! Mit lehet...

Felháborodás! Mit lehet kezdeni az emberekkel?

Figyelt kérdés

Annyit kell tudni a sztoriról, hogy a lovaimat a faluközpontban, egy jó nagy telken tudom tartani. Onnan, ha terepre akarok menni, át kell sétálnom a központon, ahol már minden út le van aszfaltozva. Kb 3 éve lett megcsinálva, addig kavicsos út volt majdnem mindenhol.

Ma este lovagoltam hazafelé, és egy locsoló nő a kertjéből, az egyik központhoz vezető úton, beszólt nekem, idézem:

"Tönkrebassza a lovad az utat, teee...." a végét nem hallottam, mert már a ház takarásában voltam, de valószínű, hogy valami csúnya jelzővel illetett. Nem foglalkoztam vele, tovább mentem. Ami felhúzott, az az volt, amikor rádöbbentem, hogy ez a nőszemély már akkor csesztetett, amikor még kavicsos volt az út. Hogy a ló összeszarja neki ott az utat, ne merjek arra menni még egyszer! De könyörgöm...! Nem csak én járok azon az úton lóval, honnan veszi, hogy pont az én lovam pottyantott oda? Meg milyen jogon beszél velem ilyen rondán? Meg az ablakból kiabál kifelé, meg a kertből? Háttal nekem? Jöjjön és nézzen a szemembe!


Te mit tettél volna a helyemben? Gondolkozom azon is, ha lehiggadtam, visszamegyek hozzá, becsengetek, és megkérdezem, mégis mi a jó fene baja van... csak én használom az utat? Csak én sétálok rajta? Mert a központ felé egy kamion, egy kocsi sem hajt, ugye...? Nagyon felhúzott!


Titeket is szóltak már meg? Miért, milyen vádakkal illettek?


Előre is köszönöm! 20L


2012. aug. 9. 20:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A feljelentés nehéz dolog. Neked kell bizonyítanod az igazadat, esetenként még fizetni is és ha netalán úgy találják, hogy igazad van akkor fizettetik ki a pénzt a nővel (már ha van miből). Az aljegyzőhöz tudsz bemenni panaszt tenni. Jegyzőkönyvet kell vele íratni és akkor muszáj az üggyel foglalkozniuk. Persze ezt már csak végső esetben, mindenféle utcai összeszólalkozásokkal nem foglalkozhatnak. De ha úgy érzed, hogy ez már túl van az átlagon, akkor nyugodtan felkeresheted az aljegyzőt. Elbeszélgetnek a nővel, hogy mi is van, elmagyarázzák neki, hogy nincs igaza és valószínűleg vissza fog magából venni, mert rájön, hogy veled nem érdemes kötekedni. Nem veszel részt a játékában.
2012. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kaptam nagyon jó, számomra szimpatikus válaszokat, valószínű, hogy megfogadom őket! Köszönöm a segítséget! :)
2012. aug. 11. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!