Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kérjem meg a szüleimet...

Hogyan kérjem meg a szüleimet h kapjak kutyát?

Figyelt kérdés
Viszont nagyon szigorúak kivéve aput. Még sosem volt semmilyen házi állatom de már elég felelőségteljes vagyok. Csak szerintük nem.
2012. jan. 6. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

itt egy link ez segíthet : http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hogyan+k%E9r..


nem írok semmit mert kb 1 nap vagy 3x felteszik ezt a kérdést,itt úgyanezeket kérdezik és vannak rá válaszok

2012. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen .megértem akk h nem válaszolsz.
2012. jan. 6. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk jó jegyeket hozol a suliból, mutathatod nekik, hogy komolyan gondolod. Kezdhetjük például a nyelvtannal.
2012. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pont ez z miből kitűnő vagyok úgyhogy nincs gondunk vele:-)
2012. jan. 7. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kutyám. Aztán 1 év alatt 4 lett. Nem lettek kölykei vagy ilyesmi, mivel egy öreg,keverék kanom volt akkor. Aztán unokatesóm szólt, hogy van egy kutyája, és foglalkozzak vele, mert tudja, hogy képzek ki (anya elmondta neki) kutyákat. Aztán annyit jártam hozzá, a 2 hónap, heti két-három órás kiképzési tervet latba vetve, hogy nekem adták a kutyát, azzal a feltétellel, hogy náluk marad. De én közben akartam egy másik kutyát, egyet, ami a keverékem mellett lenne, mert addig menhelyről jöttek hozzánk kutyák (nevelőszülők voltunk), és én akartam egy sajátot. Apu azt mondta, hogy ha befejezem a nevelőszülőséget, kapok egy tk-s kutyát, akivel kiállításra járhatok. És akkor elkezdődött a nagy kutyakeresgélés. Elpasszoltam a már nálunk lévő 4 menhelyi kutyát, és csak kerestem a tökéletes kutyát. Aztán anya azt mondta, hogy ne legyen kutyám, tanulnom kell, nem tudnék vele foglalkozni. Bele nyugodtam. De csak egy időre. Aztán egyik nap apum a kocsiban megjegyezte, hogy talált pár kennelt, és menjünk megnézni. És elindult a kutyakeresés. Anyunak is mondtam, hogy keresünk kutyát, azonnal azt mondta, hogy NEM KELL TÖBB KUTYA! . De mi csak kerestük, és végül megtaláltuk a tökéletes kennelt, a tökéletes kiskutyával, egy border collie kölyköt :). Anyunak elmeséltem, ő pedig először nagyon megörült, csillogó szemekkel megkérdezte, hogy: "És fekete fehér színű, amilyet szerettem volna mindig?" Aztán azt mondta, hogy "De akkor sem kell ide kutya." Egy hét múlva pedig megérkezett Magic Shepherd Bandit Orion, és azóta felfordult az életünk. Anyu imádja a kutyát,sokat játszanak kint, nagyon jól elvannak.

Ezt csak azért írtam le, hogy látod, így is lehet kutyát venni. :) Ja, és azóta kaptam még egy kis tacskót is. :D

Anyum viszont nagyon szereti a kutyákat, persze kedvezett neki az, hogy border collienk lett, mert különben szerintem nagyon tiltakozott volna, hogy neki ilyen kutya nem kell. A border c. pedig a kedvenc kutyafajtája, szóval ez sokat segített. :)

Barátnőmnek sem engedik meg az állatot, de az ő udvaruk egy átjáróház, mivel emeleten laknak, a földszinten meg egy bolt van, így az udvar ilyen közös udvar, ők is használják, meg egy élelmiszer bolt, na meg egy virágbolt, szóval nekik azért nem lehet kutyájuk :S De szerinted neked miért nem??

2012. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!