Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Azért írok, mert nagyon...

Azért írok, mert nagyon szeretnék egy lovat, már 6 éve lovagolok, de anyuék nem engedik, mert drága, de valahogy szeretném bizonyítíni nekik, hogy megérdemlem ls, hogy mennyire élvezem. Szerintetek hogy próbálkozzak? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
Egyébként ugratok, 120 cm-eket is, tehát nem vagyok kezdő, vagy ilyesmi.Pécsen lakom.:)
2012. aug. 29. 12:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ohh,köszönöm;) és tényleg ezekbe nem is gondoltam bele , amiket irtatok,de tényleg nagy felelőséggel jár egy saját ló!:)
2012. aug. 29. 21:56
 12/12 anonim ***** válasza:
már nem azért de 12 éves létedre ilyenekbe bele gondolhattál volna. nem akarlak bántani de örülj, hogy 6 éve rendszeresen lovagolhatsz!! nekem nem lehet pedig vagy 5 lovarda van a környékünkön. és tudod mért nem???? mert anyám utálja a lovakat. nagyon jó érzés mindig könyörögni de úgy, h tom h hiába. majd ha nagyobb leszel és lesz munkád talán tudsz magadnak lovat venni. addig is én is azt tom tanácsolni h kérj meg valakit h mindig egy lovon lovagolj meg ilyenek. :SSS
2013. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!