Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak az lehet igazán jó...

Csak az lehet igazán jó lovas, aki oktatónál tanult lovagolni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 17:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%
Hát,szerintem a csikósok sem oktatónál tanultak anno...De még az indiánok sem!
2012. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
93%

Rózsa Sándor, ha felül a lovára...

Szerinted milyen papírja volt az oktatójának?

2012. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem senki ne mondja,hogy a prérin a westerncsávó oktatónál tanult meg úgy lovagolni,hogy a divatlovast,sznoblovast stb.messze felülmúlja...Az Élet a legjobb tanítómester,meg a helyzet,a muszáj.
2012. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ők jó eséllyel a szüleiktől tanultak lovazni, vagy éppen volt rá végtelen idejük. Manapság 3000Ft/óra áron egy átlagembernek lenne vagy 10 év mire megtanul lovagolni magától.
2012. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak az. Attól, hogy nem tudod, mi a félfelvétel, vagy nem tudsz átlóváltást csinálni, attól még tudhatsz lovagolni.
2012. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem lovardaba meg se lehet tanulni igazan lovagolni az alapokat megtanulod, majd mehetsz egy masik lovardaba, es megint egy masik lovardaba mire rad is ragad valami, aztan ulj ra egy olyan lora aki nyers es lovagolj ki velle terepen ugy hogy te iranyitod, ezt csak magadtol johetsz ra(sajat tapasztalat) ,hgy hogyis kell csinalni.Az iskolalovak 99,5% -ka betanitott ,megfasult lovak akinek elegendo csak egy kicsit belerugnod az oldalaba ugy ,hogy ne is latszon ,hogy csinalsz valamit,ezeken a lovakon soha nem tanulsz meg rendesen lovagolni!Tobbet er egy olyan lora felulni aki nem engedelmes,es nem annyira megbizhato. menny el loverseny palyara zart kapukkal(nehogy lees aztan a lo sehol)korozni egy par alkalommal 1-2 orara aztan tudni fogod mi az igazi lovaglas nem kell hogy semmi extrat tudj csak addj hozza a lotudasahoz es nevegyel el belole semmit, szerintem az a lovaglas, nekem van egy 18 eves ZUG lovam aki mindennap tanul valamit,meg egy 3,5 eves ZUGcsikom aki megint csak folyamatosan tanul,es nem veszek el a tudasabol.Egylovas akkor mondhatja elmagarol ,hogy jo lovas ,hogy barmikor barmilyen helyzetben, barmilyen lovat biztonsagosan tud iranyita a haom jarmodban, es ,hogy betud-e lovagolni helyesen egy lovat vagy sem, es ide nem eleg egy lovardai oktato ,ide sajat tapaztalat is kell, megy nagyszeru lovas aki tudja is a dolgat
2012. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!