Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovakon lovaglás nem állatkí...

A lovakon lovaglás nem állatkínzás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már nagyon régóta foglalkozok ezzel a kérdéssel, itt a környéken vannak lovak de nem nagyon örülök neki! A szomszédomba egy üres romos ház van nagy kertel, a tulaj a lovait ide hozza legeltetni az ablakaim alá!!!!! 2 hónapig nem tudtam ablakot nyitni mert a ló trágyának az erős illata bejött a lakásba. Ráadásul a falamat is össze piszkították a trágyával, pedig tavaly volt meszelve az egész ház. Már szóltam is a tulajnak de jól össze vesztem vele.... Feljelenteni nem akarok senkit, mert béke tűrő ember vagyok.Én csak annyit akarok hogy vigye el innen a lovakat, szerintem nem sok ember örülne ennek a kegyetlen jó erős illatnak. :) Köszönöm a válaszokat, és a segítségeket!
2012. szept. 15. 23:02
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Jah és a lovaglással kapcsolatban, nem fáj az a lónak? Utálom nézni ahogy a szekereket is húzzák, érdekes ilyenkor az állatvédők nem dumálnak!!!
2012. szept. 15. 23:05
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Most a te egyéni szociális problémádnak mi köze van ahhoz, hogy lovagolnak?

A lovaglás egy pár ezer éves dolog úgyhogy szerintem nem éppen kínzás hanem szokás.

2012. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
istenem de jó lenne ha az én ablakom alatt lennének lovak!
2012. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Gyere vigyed el őket, van itt 4 vagy 5 db.....
2012. szept. 15. 23:10
 5/34 anonim ***** válasza:
73%
#2 ne gyere ezzel a szokás dologgal, kínában kutyát esznek évszázadok (?) óta, mert szokás
2012. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%
Kínában
2012. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Egybe vontam 2 kérdést, már az is bűn?!
2012. szept. 15. 23:10
 8/34 anonim ***** válasza:
69%

aaa a ló arra van hogy lovagoljanak rajta, inkább mint, hogy megegyék... alapból van díjugratás meg lóverseny meg minden verébség hol lenne kínzás?

meg ez olyan kérdés hogy az nem állat kínzás, hogy a kutyát akadály versenyre viszed?

2012. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem kínzás lovagolni a lovon csak az a lényeg hogy ne alávetettként, hanem társként bánj vele.
2012. szept. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

gyik.-éknél bűn..

közjegyzőhöz bemész.. ;)

a lovaglás,fogatozás =kínzás:semmit nem mondok de fogd kapni az oltást..

2012. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!