Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovakon lovaglás nem állatkí...

A lovakon lovaglás nem állatkínzás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már nagyon régóta foglalkozok ezzel a kérdéssel, itt a környéken vannak lovak de nem nagyon örülök neki! A szomszédomba egy üres romos ház van nagy kertel, a tulaj a lovait ide hozza legeltetni az ablakaim alá!!!!! 2 hónapig nem tudtam ablakot nyitni mert a ló trágyának az erős illata bejött a lakásba. Ráadásul a falamat is össze piszkították a trágyával, pedig tavaly volt meszelve az egész ház. Már szóltam is a tulajnak de jól össze vesztem vele.... Feljelenteni nem akarok senkit, mert béke tűrő ember vagyok.Én csak annyit akarok hogy vigye el innen a lovakat, szerintem nem sok ember örülne ennek a kegyetlen jó erős illatnak. :) Köszönöm a válaszokat, és a segítségeket!
2012. szept. 15. 23:02
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Akkor szagoljad, te lehet hogy szereted de a környezetedben lévő emberek nem biztos...
2012. szept. 18. 21:26
 22/34 anonim ***** válasza:
Atyaég...:D Milyen emberek?? Egy tanyán tartjuk őket a puszta közepén, két szomszédunk van csak(nem túl közeli), ők is szeretik. Te olyan vagy, mint egy közgazdaságtan tanár, komolyan mondom...
2012. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Talán azért mert nem vagyok tizenéves, ráadásul ha a pusztaközepén tartjátok őket azt mondod! Hát nem mindegy hogy 50 méterre vannak a lovak vagy pedig 2 méterről.
2012. szept. 19. 20:04
 24/34 anonim ***** válasza:
89%

Ha törvényt sért, jelentsd be, ehhez jogod van, hiszen senki sem örülne ha a szobájába lenne lócitrom. Szerintem jelentheted és majd legelteti máshol a pacikat.

De, hogy kínzás-e? Igen, van, hogy az, amikor letépik a fejét, vagy agyonverik, olyasmire kényszerítik amit nem szeretne, de annak aki szereti jól bánik vele, az nem kínozza. Szerintem egy klasszikus lóközpontú lovaglás, abszolúte nem kínzás.

2012. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Kérdező: Miért kérdezted ezt, ha mindig más választ kapsz, és Te is kötözködsz? a nagyon zavar jelentsd fel, a lovaglás nem minden esetben állat kínzása, csak hogyha verik, és tépik a száját, és kész! A viszont hallásra! Ja és még valami: senkit nem érdekel az hogy hány évs vagy, ha nem tetszenek a lovak a kertben akkor ne csak itt töltdsed ki a mérged, hanem szólj a tulajnak, az isten szerelmére! És akkor még a tinik a hülyék...


V.

2012. szept. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Orchidea99 ***** válasza:

Bárcsak az én ablakomból is lovakat láttnék.

A lovaglás pedig egyáltalán nem állatkínzás. Max. az az állatkínzás mikor túl sok tehert raknak a kocsira és azt húzatják a lóval!

2012. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Már összesen 6-szor szóltam a tulajnak, szóval hiába szólok nem tesz semmit, szóval ezt nekem ne mondjad! Délután megyek a hivatalba és ott jelezni fogom a problémámat. És ki mondott ilyet hogy a tinik a hülyék?! Én ilyet biztos nem mondtam, ha nem tetszik ne nézzed! Mert a felém irányuló kritikákra nem vagyok kiváncsi!
2012. szept. 22. 12:47
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szegény szomszédod egész életében lovakra vágyott...vagy a gyerekei. Sikerül pénzt gyűjtenie rájuk, az egész család szívéhez nőttek már biztosan, mindenki boldog. Idilli állapot, egészen addig míg az a retkes szomszéd el nem kezd unatkozni, és miatta el nem veszik a családtól a szeretett lovaikat...Gratulálok neked, nyomorék vagy.
2012. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Pff, ha nem tudnád marháik is vannak a legelőkön! Ráadásul több élelmiszerbolt az övék! Van pénzük, de nem az első udvarba kell őket tartani! Az állat az legyen hátul, elég levés helyen vannak a disznó ólak elöl az udvarba, meg a tyúkólak is. (van pénzük) a lovakat csak eladásra vette meg! Ha nem ismered a körülményt, akkor ne magyarázzál be!
2012. szept. 23. 16:01
 30/34 A kérdező kommentje:
Bocsi, 2-szer írtam.
2012. szept. 23. 16:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!