Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit szóltok hozzá?

Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 16. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elég gizda. Nincs rajta túl sok izom. Bár ez építető normális munkával. Ha tényleg érdekel akkor normális képeket is küldhetnének róla. Például amikor figyelő tekintettel betonon áll és egy egész alakos kép van róla. Így lehet csak átvizsgálni, hogy vannak-e hibái. Megbízható helyről származik már csak a leírás alapján is. Aztán kérhetnél róla képet nyereg alatt. De amikor éppen üget vagy vágtázik. Esetleg egy munka alatt készült videót. Másképp ez csak egy ló.
2012. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest ,hogy ugrottak meg díjlovagoltak vele tényleg elég izomszegény a nyaka és a fara is.Ez meg ,hogy "időhiány" kitudja mit fed valójában,feltűnően olcsó.
2012. szept. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valóban olcsó, de szerintem szép, kicsit magas a marja de normál kondíciójú. Biztosat csak akkor mondhat az ember ha elmegy és élőben megvizsgálja, kipróbálja, ha komoly szándékaid vannak nem ártana magaddal vinni egy állatorvost hogy azért megvizsgálja.

Illetve Ő foglalkozik ilyesmivel:

www.sportlogyogyasz.hu


Ő csinál ilyen "Adás-vételi vizsgálatot"

2012. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem beesett a háta ( valszleg sikókorában-2 én

v körül- már lovagoltak rajta) és nagyon magas a marja .... én nem lennék benne biztos h ilyen lovat szeretnék-e...

2012. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!