Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi idősek voltatok amikor...

Mennyi idősek voltatok amikor az első lovatokat kaptátok/vettétek? Mennyire tudtatok lovagolni akkor?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 12:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%
20 voltam, és egy 8 éves ügetőt kaptam, aki akkor 4 éve jött le pályáról. Akkor úgy voltam vele, elég stabil a tudásom, de nagyon sok erőt és kitartást, utánaolvasást, miegyebet igényelt, hogy a lovat is megtanítsam azokra, amiket én már tudni véltem... Úgy gondolom, hogy közös munka kellett vele, nagyjából 1 évnyi, mire azt mondhattam, hogy nem nőtt a fejemre, én irányítok, és mindent meg tudunk csinálni, amit kigondolok.
2013. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
3 évesen kaptam az első pónim, egy shettyt. Nyilván csak lépni tudtam. A második pónim egy pej volt. Vele tanultam ugetni. A pejt 5 évesen kaptam. 9 évesen kaptam egy Pintot, akit most "cseréltem le" egy 156 centis lóra
2021. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!