Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan taníthatóak meg az...

Hogyan taníthatóak meg az alábbi mutatványok egy lónak?

Figyelt kérdés

Ezeket a lovakat direkt ilyen bemutatókra használnám, tehát légyszíves ne írjátok hogy az ágaskodás nem szerencsés.


Tehát hogyan tanítható meg ágaskodni, kompliment közben farán állás, dobogóra felállás, hangra odajön hozzám, a pálcát követi a kezemben, és hogyan tanítható meg neki, hogy ne féljen az ostor csattogásától?


2012. szept. 25. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Én csak az ostort témában tudok tanácsot adni, csikós vagyok, munkaeszközöm a karikás. a lovat hozzá kell szoktatni a hangjához. A ló előtt kell vele csergetni. Ha megszokta akkor már a lovon is lehet. Fontos hogy jól csináld, ne csapjon neki oda.
2012. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még az ostoroshoz annyit fűznék hozzá, hogy simítsd vele végig (mindenhol), hogy értse: nem kell félni tőle, csak tisztelni
2012. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
És mit mutatsz be, a hozzánemértésedet? Nevetséges, hogy idomítani akarsz, de még alap dolgokat se tudsz. Menj el egy kurzusra, azért találták ki.
2012. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!