Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezek közül melyeket szükséges...

Ezek közül melyeket szükséges megvenni?

Figyelt kérdés

Ugye lovaglási szempontból, meg kiképzési szempontból.

[link]



2012. okt. 9. 19:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. :) Már rendeltem is.
2012. okt. 13. 09:12
 12/16 anonim válasza:

Szia!


Nekem is csak pozitív a tapasztalatom a Sibuval. bátran keresd meg, biztos szivesen segit!

Én is pont most akartam keresni valamit, és láttam, hogy frissült az oldala! Sztem most már egyértelmübb, nézd meg!!!!

[link]


Kiképzéshez kötöféket illetve vezetöszárat szerezz be elsöként, illetve egy répabotot!! Répabotot innen tudsz rendelni! jó minöségüt!!

[link]

2012. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
utolsó. Ők nem árulnak répabotot ahogy így végig néztem az oldalt.
2012. okt. 26. 16:57
 14/16 anonim válasza:
Az enyém is onnan van XD árul!
2012. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem látok róla képet. Tudnál linkelni? Ha ott nincs a weboldalon akkor a tiedről tudnál?
2012. okt. 27. 13:02
 16/16 anonim válasza:

akit érdekelt üziben megkérdezte és elmondtam neki:)

de ha ennyire érdekel akkor nagyvonalakban annyi h 3 használat után totál szétjött a fiador csomó, írtam neki h mi van erre olyan stílusú válasz jött ami minősíthetetlen...



Ehhez annyit füznék hozzá, hogy akkor 4 hónapja vásárolta a kolegina a terméket, és azt irta, idézném:

sibu: na minden ok a kötcsivel?

megrendelő: szia! igen nagyon jó*-* lovaglásnál is meg fölről amikor dolgozunk akkor is, nagyon jól szuperál.

ebböl következtetve nem hiszem h a 4 hónap alatt 3x használta és nem lett volna megelégedve....

Az, hogy nem megfelelöen használta vagy tárolta arról nem hiszem, hogy a gyártó tehet. A csomó csak úgy az állástól magáttól szétjönni nem jöhet szét (hacsak nem léteznek láthatatlan lények akik szétszedik...)

a stilus amiben íródott a válasz lehet, hogy nem a legmegfelelöbb volt (lehet túl közvetlen) ezért utólag elnézést kérek.

Illetve azért mert volt egy „nézeteltérés” köztünk, attól még a termékek nem „szarrok”a visszajelzések alapján.


üdv

2013. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!