Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kobakról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 14. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen fajtát néztem én is szerintem jó főleg hogy lehet állítani legközelebb én is ilyet fogok venni, de nézz körül a decathlonba ott lehet hogy olcsóbb
2012. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű hobbi kobak, én mondjuk nem szeretem az állíthatósat mert azzal hogy állítani lehet nekem már annyira nem is tűnik stabilnak... De ez lehet csak az én depim. :)
2012. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő kobak hobbilovagláshoz. Ha már nem nősz, vagy nem fogja a kobakot más is használni, akkor nem kell, hogy állítható legyen (a nem állíthatók között találhatsz olcsóbbat). Jó, bár én is azt mondom, hogy a Decathlon a legjobb hely, ott ugyanebben az árfekvésben jobb cuccokat kapsz, vagy ugyanilyen cuccot olcsóbban.
2012. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem eleinte volt ilyen, csak decathlonos. Maga a borzalom. Kényelmetlen. Ez ráadásul ilyen kényelmetlenért drága is. Enyém is decathlonos, de bársony, és nem állítható. 13ezer forint volt,de hidd el ezek a kobakok azért ilyen olcsók mert nem érnek sokat. Nekem többet "ártott" mit hasznot hozott. Lovaglás közben fájt benne a fejem is. Ráadásul az államat is kidörzsölte.
2012. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!