Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen hangot adjak ki lovaglá...

Milyen hangot adjak ki lovaglás közben hogy a ló gyorsabb legyen?

Figyelt kérdés
milyen hangot adjak ki ? az egyik fogam éppen mzog de nem kéne mert mosst nemtudom ki ejteni a cs-betűs biztatást. más modszer ?

2012. okt. 14. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

A lovat NEM hangsegítséggel hajtjuk előre, amikor a hátán ülünk. Hangsegítséget csak futószárazáskor alkalmazunk, vagy más olyan esetben, amikor lent állunk a földön (pl. ha ápoláskor azt szeretnéd, hogy arrébb lépjen, megtolod és csettegsz neki).

Ha mindenáron hangot akarsz kiadni, a nyelveddel csettegj. De olyat is hallottam már, hogy valaki cuppog, mintha puszit adna, bár ez szerintem elég viccesen hangzik.

2012. okt. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolóval nem értek egyet. Vannak az alap segítségek, azaz a szár, testsúly és csizma segítségek, és vannak a KIEGÉSZÍTŐ segítségek, ilyen a pálca, a sarkantyú, és nem utolsó sorban a hang!


Cuppogj neki ha más nem megy.

2012. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én lovam szóra csinál mindent, tehát hanggal is lehet
2012. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fannybaba8 ***** válasza:
Ne hangal a testeddel irányísd a lovat.Bár hangból is értenek de a sarkaddal kell kicsit megrugdosnok és a csípődet előre hátra tolni.:)
2012. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kell rugdosni, az én lovam már alapból gyorsabb, ha érzi, hogy nincs súly a nyeregben
2012. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!