Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Friz vasarlassal kapcsolatos...

Friz vasarlassal kapcsolatos (lent)?

Figyelt kérdés
vannak lovaim, viszont meg szeretnek egy igazi nagy bokaszoru frizt is. kerdesem az hogy ha csikokent vasarolom meg, honnan tudom hogy hosszu lesz e a bokaszore vagy sem? csak mert sok frizt lattam akiknek alig volt lathato a bokaszoruk. ez mitol fugg hogy van e vagy sem? koszi!

2012. okt. 15. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Genetika. Megnézed az anyát, apát, abból nagyjából lehet következtetni.
2012. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszonom.
2012. okt. 15. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Mire kell neked az a fríz?
2012. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hazi kedvencnek :) csodaszepek!!!

(idom is, penzem is megvan hozza..."bertartasban" vannak a farmomon)

3 lovam van, mind szepek, szeretem is oket, de szeretnek egy igazi csudaszep friziket is. csikot vasarolnek, viszont olyan korban szinte meg zsakbamacska. azert is kerdeztem itt ra.

2012. okt. 15. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem. :) Csak arra nagyon vigyázz, hogy érzékenyebbek a betegségekkel szemben,mint más fajták. Meg a csűdsömörre figyelj különösen!
2012. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!
2012. okt. 15. 20:32
 7/9 A kérdező kommentje:

lenyegeben ettol felek.

mivel foleg telen, munkambol kifolyolag sokat utazom, felek hogy a gondozo nem fog rendesen odafigyelni ra. de majd megoldom.

2012. okt. 15. 20:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg megbízhatnál valami kedves lovas barátot, ismerőst aki megbízható, hogy figyeljen a lovaidra, ellenőrizze a lovász munkáját. :) Cserébe esetleg lovagolhat rajtuk, ha te távol vagy akkor valakinek úgyis le kell mozgatnia őket.
2012. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért nézd meg kitől veszel frízt, mert sok kupec árul és könnyen átvághatnak.
2012. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!