Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok adni tanácsot?

Tudnátok adni tanácsot?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk anyukám barátnőjéhez és sok macskája van meg kutyája és van 2 db lova.Mind a kettő nóniusz és fogatlovak és azt mondták lehet rájuk ülni de csak haladóbb lovasoknak.Én egy éve lovagolok és nem tudom hogy felüljek-e rájuk vagy hanyagoljam mert igazából akarok csak hát ezek a lovak nem lovaglásra vannak kiképezve.Valami jó tanácsot esetleg tud valaki hogyha mégis felülök rá? pls ^^

2012. okt. 22. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már mind 3jármódban irányítód hajtód a lovat akor igen lovagolj de ha még csak lötyögsz egy iskolalóvon akk max úgy hogy vezetgetnek!
2012. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egy év alatt mit értesz? Ha biztos az ülésed vágtában, ügetésben is és talán egy bakolást is ki tudnál ülni, akkor persze, ülj fel rájuk. De számolj azzal, hogy ezek nem kényelmes sulilovak.
2012. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

És lépés,ügetés,vágta amiket tudok a vágtát úgy tanultam meg hogy a pálya mellett traktorokkal mentek és megilyedt a ló amin ültem és nem lehetett fékezni csak úgya kkor állt meg amikor tettünk egy kört.Utána pár hétig nem vágtázta aztán az oktatóm futószáron megtanította hogyan kell vágtázni meg hogyan kell beindítani és utána elengedett és mostmár mind a 3 jármódban stabilan mozgok a lovon.A vágtát kb. 5 hónapja tudom.

2012. okt. 23. 07:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem lovagolj és érezd jól magad!:)
2012. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!