Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglásnál ciki a védőmellény?

Lovaglásnál ciki a védőmellény?

Figyelt kérdés

2 hete életemben először ledobott a ló, akkor meg sem ijedtem, csak utána itthon, hogy mi van, ha a gerincemre esek...

Úgy voltam vele, hogy nem kockáztatok többet, vetem egy védőmellényt. Azóta úgy néznek ráma lovardában, mintha kisestélyiben meg körömcipőben ülnék a lovon.


2012. nov. 4. 09:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem ciki, barátnőmnek beszólok néha miatta, de az csak ilyen piszkálódás. Inkább az életüket veszélyeztető kislányokra nézek ferde szemmel, akik nem veszik fel, mert ők már annyira királyak. Szóval ved csak fel, főleg h jobban érzed magad benne!
2012. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
A tolókocsi cikibb.
2012. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Latod kedves kerdezo ezt soha nem szerettem a lovardakban:

1, az idiota nem megnevelt kislanyok, akik nem lajak a foldet annyira fenn hordjak az orrukat es max. elmeletben tudnak lovagolni de kritizalni jokat rohogni baromira. A tattersalban 20 evvel ezelott ugyanez volt.

2, amikor a penzemert nem lovagolhatok nyugodt lovat hanem "legtobbszor azzal a felkialltassal hogy a nyugodt lo a ezdoknek kell" a kicsit szarabb vadabb menosebb lovat a mar tapasztsltabbnak adjak. A penzemert en sem akarok rettegni....

Most mar sajat lovaink vannak ha egy csaladban mindenki lovagol aogy nalunk is sokkal jobban megeri. A lanyomat sem engednem mar lovardakban lovagolni... ott vannak a mi tunder paciaink.

2012. nov. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát, igen, jó lenne egy saját ló, akin annyiszor lovagolok, ahányszor akarok. :)

Csak "sajnos" van 300 család méhünk, amiből 100 család nyáron is itthon van, így teljességgel kizárt, hogy amíg itthon lakom, addig lovam legyen. Meg nem vagyok benne biztos, hogy egyetem mellett tökéletesen el tudnám látni a lovat.

De ha lesz egyszer egy saját házam, az első állat benne tuti, hogy egy paci lesz. :))


Köszönöm mindenki válaszát még egyszer!

2012. nov. 5. 09:07
 15/17 anonim ***** válasza:
Ciki?! Aki szerint a védőmellény, kobak ciki, aszerint vajon motoron is ciki a bukósisak? Ez a hozzáállás ciki, a nagyképű újgazdag csitrik hozzáállása... te állsz hozzá jól, ne törődj azokkal, akik kinevetnek, lenéznek. Majd ha tolókocsiban ülnek, nem lesznek nevetős kedvükben.
2012. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 liaison válasza:

az a fura, h egyedül a lovaglásnál gondolják a védőfelszerelésekre, h ciki. ha megnézed, a sípályákon is már több emberen van bukósisak plusz vmilyen protektor. ugyanez a sport bringánál, stb.


szóval nem lenne szabad, h ciki legyen. ráadásul a gerincvédőket fel lehet venni kabát alá is.

2012. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én is hordok :) az oktatóm azt mondta hogy hodjam nyugodtan mert a toló/kerekes szék még cikibb :P szal... hordjad nyugodtan !!! :)
2013. dec. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!