Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek lesz esélyük egy...

Szerintetek lesz esélyük egy jobb életre?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs rá pénzem, de ha tehetném rögtön megvenném őket, a szívem szakad meg.

[link]


2012. nov. 29. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Bár én laikus vagyok,nagyon rossz állapotban vannak,lehet,kéne szólni az állatvédőrségnek...
2012. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hol vannak ezek nagyon rossz állapotban?! Akkor te lesoványodott lovat még nem láttál... Ezeknek 1 hónap bőséges abrak és semmi bajuk.
2012. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem gyönyörűek lehetnének, csak a gazdájuk lesz.rja őket...
2012. nov. 29. 17:32
 4/10 anonim ***** válasza:

az állatvédőrség nem csinál semmit....nállunk ezeketől rosszabb állapotban vannak lovak,a kezdeti nagy felhajtásból nem lett semmi,egy ló múlt héten elpusztult...Eladni se akarják....


A mostani takarmány helyzetben nem csodálom,h így néznek ki és még sok ló így fog vagy a vágón kötki....A vágós is kiröhögné ezeket a lovakat...Bennem csak az merült fel ha vágó lovakra cserélné őket azokat miből etetné fel ha ezeket sem tudja?

2012. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17:34 vagyok most nézem,h még a színekkel sincs tisztában..
2012. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 x) ***** válasza:
Sajnos találsz ezeknél rosszabb állapotban lévő lovakat is :/ én csak azt nem értem hogy minek tart lovat valaki ha nincs pénze rá...
2012. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tényleg fel lehetne őket hizlalni de az a baj,hogy az ilyen lovak esetében fennállhat számos betegség is akár.
2012. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnos nem csak pénze, hanem igénye sincs rá: a lovak sörénye baromi hosszú, sáros...legalább a kép ereéig lepucolhatta.volna öket!
2012. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem ennek még keféje sincs amivel megtakarítsa.Valószínű még a fényképeket is hitelre csináltatta....D
2012. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez maga a vágós akinél a lovak vannak
2012. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!