Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek melyik karabiner...

Szerintetek melyik karabiner jobb?

Figyelt kérdés

parellis vezető/kiképző szárra?!


[link]


[link]


2012. dec. 1. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elsőt mindenképp kizárnám, pont az az első szabály hogy pánik karabinerrel nem idomítunk lovat, mert az akkor id eloldódik amikor nem kéne.

A második linken lévők közül meg tökmindegy, amelyik neked tetszik vagy amelyiket be tudod szerezni.

2012. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a pánik tényleg nem jó, de ha nem ott gogod meg nem oldódik el akármikor -.-' A 2. képen lévők kötül nekem a "póráz" szimpatikusabb, nem forog el olyan könnyen, és kisebb, szerintem az jobb, kb. olymindegy melyiket veszed, de ha kéred én a pórázosra szavazok.
2012. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De éppen ez az hogy akkor is kioldódik amikor nem ott fogod ;) Hogyha pl. rálép a ló vagy valami, egy nagyobb rántás hatására ezt akárhol is fogod eloldódik. Sajnos volt már tapasztalatom vele hogy akkor oldódik el amikor nem kéne, pedig nem ott fogom...
2012. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!