Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Ti mennyi idő után...

Lovasok! Ti mennyi idő után vágtáztatok a lovaglás kezdete után?

Figyelt kérdés
Én 2 éve lovagolok, (2010 októberétől) és igaz, kihagytam pl. a '11-es tavaszt és telet, de egyébként rendszeresen jártam. A szabadon ügetésnél tartottam, illetve patanyomfigurák... Most nyár óta ismét nem mentem, mert új lovardát kerestünk, mivel tavaly télen felborította a szél a fedettet, és annyira nem is jó lovarda.. És most találtunk egy nagyon-nagyon jó lovardát, ahova elmentem lovagolni. Először 5 perc után levettek futószárról, mondván, hogy azt senki sem gondolhatja komolyan, hogy egy ilyen jó lovas (?) ne szabadon menjen. :) :D Szóval akkor mentem szabadon, és az oktatóm totál meg volt rökönyödve hogy én még nem vágtáztam.. Aztán elmentünk egy hét múlva, és óra végén megvolt az első vágtám, SZABADON!!!

2012. dec. 10. 20:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

...LÁTOD ...LÁTOD...itt mindenki már 2-3 hónap után már vágtázik,csak te nem...és csak az első mondatodat voltam hajlandó elolvasni amire reagálok is.

Te magad mondtad hogy nem ismerjük egymást.Te engem nem oktass ki,bebaszna ha egy kis hugyos kis k..va kezdemény akarna kioktatni,te tanácsot kértél és itt többen reagáltunk is rá.Arról csak is te és senki más nem tehet hogy nem tudod értelmezni.Máskülönben én a 62 évemmel és több éves ló-előkészítő ,belovagló,oktató és edzői múltammal maradok a véleményemnél és így látatlanba állítom hogy közöd nincs a lovagláshoz.De ha annyira akarsz változtatni az idegen kapcsolatunkon,én nem állok ellent.Tőlem találkozhatunk,tartok egy kis demonstrációt majd Te is.Akkor legyen arcod .

2012. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
22%
Hozzá tenném,a 13-s válaszoló is én voltam.Téged csak azért találtalak meg,mert hülyeséget írsz egy másik kezdőnek,akinek lehet hogy elvetted a kedvét a lovaglástól ezzel a 3 évvel.Ekkora baromságot még nem hallottam hogy 3 év után vágtázok először,de elméletben k..va jól tudok lovagolni,talán jobban is mint a Dallos Gyula .Hagyjuk már...arra inkább nem is válaszolnék,hogy aki nem tud lovagolni az bizony összerak egy roncs gamót.Legalább ne hazudj kérlek.Ne feledd,hogy itt nem csak kezdők vannak és pancserek,hanem LOVAS EMBEREK is.Körbe röhögnek,de ez is Téged érinthet ha továbbra is baromságokat állítasz.
2012. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom,milyen lovas ember lehet az,aki ilyeneket mond...
2012. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Szia! Én 7 hónap után vágtáztam először szabadon, de előtte is vágtáztam párszor futószáron. (havonta 3 járok lovagolni) :)
2013. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

A második válaszoló 2 hónap lovaglás után már 120 centiket ugratott?? :"D

Amúgy 1 hónapra, de egy éve nem tudok szépen beleülni.. :/

2013. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
23-asnak..jó lovas ember vagyok,jobb mint néhányan itt közületek :)
2013. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Futószáron már az első alkalommal vágtáztunk, futószár nélkül kb 3 hónap után, terepen pedig a 3. tereplovaglásomon próbáltam ki a vágtát először (a futószárashoz képest fél évre volt az első tereplovaglásom) :)
2013. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
pff, itt az a 'menő' aki minél hamarabb vágtázott?! :"D Halkan jegyzem meg, én 2,5 év után tudtam szabadon vágtázni. ( úgy hogy ez a vágta be egy szimpla lötyögés legyen, hanem teljes mértékben minden helyzetben kontrollálni tudjam a lovat!!! >_<) Egyetértek 8as válaszolóval :3
2013. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
futószár 2. óra :)
2013. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!