Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van elado magyarorszagon?

Van elado magyarorszagon?

Figyelt kérdés

Egyszer szeretnek lovat venni. Es anyamek azt mondtak, hogy a friz, a tenessee walking, es a paso fino kozul valaszthatok, mert szamukra ok szimpatikusak, de en mondtam nekik, hogy nem fajta szerint kell donteni, hanem lovat kell valasztani, de ok nem es nem. Frizt nem szeretnek, mert erzekenyek, meg szerintem olyan csunyak, mint a kinai kopaszkutya. Emez a ketto, meg amerikai fajta es nem tudom, hogy arulnak-e magyarban, vagy a hataros orszagaiban.

Es csak a kerdesre valaszoljatok letszi, mert nem erdekel, hogy ti szerintetek is lovat kell valasztani, nem fajtat! Ezert a kerdesre valaszoljatok.


2012. dec. 19. 15:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ő tetszik, és neked? :)

2013. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

nagyon szep, foleg a szine! orulok neki, hogy ilyen magasagban mar ugrik. jo az is, hogy herelt. Elsore szimpatikus lo. Foleg a masodik kep, az ami tetszik.A kora is jo, se tul fiatal, se oreg. Vagyis nekem megfelelo, mert sokaig melletem maradhat.

Koszi, hogy belinkelted! =)

2013. jan. 14. 12:04
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha nagyon extrém lovat akarsz, és olyat, ami megy, mint a golyó, akkor telivér vagy ügető. Az ügetőben "van rugó", az elég szépeket ugrik (120-140 táján, ha foglalkozol vele), a telivér nem biztos, bár én abból is kinézem. Ráadásul ezek a lovak pár százezerért már vihetők (140-250), ellenben például egy frízzel, aminél mögé teszel még két nullát, meg azt, hogy eltartasz egy állatorvosi rendelőt vele :D Én mondjuk mindig is szerettem volna egy tenessee-t, de itt beszerezni lehetetlen, esetleg fagyasztott spermát, de abból nyilván csak egy félvéred lesz.
2013. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Mar beneztunk az Akhal-menesbe, meg kulfoldon talaltunk egy papiros selle franciast.

Bar arabot meg nem neztunk, de azt is fogunk. Megbeszeltuk a tulajjal, hogy delutan meglessuk.


A leendo lovamat lovardaban fogjuk tartani es mindennap kimegyek 2-3 orara hozza.

Ez egy arabnak tudom jol nem eleg, de minimalisan megnyugszik tole?

2013. febr. 18. 20:35
 25/27 anonim ***** válasza:
Ez mekkora kamu...-.-
2013. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Egyébként ha átmozgatni, ellazítani akarod a lovad, és megfelelően foglalkoztatod, akkor nem kell egy lónak se 20 óra hajtás, ha csak hajtod körbe-körbe, akkor persze, hogy másnapra is teleszívja magát (részben, mert rákészül, hogy másnap is mennie kell, részben mert az, hogy nyújtott nyakkal váltogassa a jármódokat és menjen, amerre lát, tényleg nem sok erő kell, tehát így nem csak egy arabnak nem elég 2-3 óra).
2013. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Megvettük a lovamat! Egy Württemburgi német import kanca. 7 éves és nagyon szelíd és tehetséges ugró. Mindenkinek köszönöm a válaszát nagyban segített!
2013. jún. 14. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!