Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lóval lennék összhangba...

Milyen lóval lennék összhangban? (Lejjeb több infó)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a 185 centis magasságomhoz milyen ló illene, valamint díjló kellene. :) A tudásom mindegy, engem csak külsőleg érdekelne, hogy arányban legyek a lóval. Nem szeretnék lovat, de jó lenne tudni, hogy milyen illene hozzám. :)

2013. jan. 5. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Hintaló....


Oké, most komolyan: a tudásod sosem mindegy, és hacsak nem versenyeznél, nem kellene Neked az a 'díjló'. Igen, a magasságod... hát, az tuti hogy magas ló kell neked, de ez nem feltétlen fajtafüggő inkább egyed. Azért is fontos a tudásszinted, mert ha egy arányaiban jó lovat adnak alád, de nem tudod irányítani, akkor tök mindegy, hogy hogy nézel ki.

2013. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdés nem egészen értelmes. Nyilván egy magas lovon mutatnál jó. De az, hogy melyiken mutatsz jól és melyikkel vagy összhangban nem ugyanazt jelenti. Lehet, hogy megéritek egymás egy 160 cm-es lóval is, mindent meg tudtok csinálni, pedig egy 180 cm-es lovon jobban mutatnál. De mi értelme annak hogy "jól néz ki" ha egyszerűen semmit se tudtok megcsinálni, végig veszekeditek az egészet, a ló nem hajlandó neked semmit se megcsinálni?
2013. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A tudásom azért lenne mindegy, mert még nagyon kezdő vagyok, és a díjlovaglást szeretném majd megtanulni. A külső dolgok azért érdekeltek, hogy miben gondolkodjak majd, ha esetleg választhatok magamnak lovat. Ha már itt tartunk, akkor futószáron ügetek, száron meg lépésben csak irányítás volt eddig. Nagyon kevés lehetőségem van lovaglásra, ha több lesz, akkor se sokkal. :) Engem igazából fajta érdekelt, de már az is sokat segített, hogy a marmagasságot megmondtátok. Köszönöm az eddigi válaszokat. :D
2013. jan. 6. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!