Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ló leszoktatása harapásról?...

Ló leszoktatása harapásról? Hogyan?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
orrba kell vágni akárhányszor bepróbálkozik
2013. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát annyi a lényege hogy a harapdálást értelmezze úgy hogy valami negatív történik ennyi a nyitja
2013. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, mikor harap? Ha akkor harap, amikor nincs rá oka (nem nyergelésnél, mert akkor lehet rossz élménye volt..stb) akkor tényleg egy pofon kell, mert szemtelen.
2013. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Harapásra nincs mentség, ha harap, azonnal orrba kell vágni. Jó esetben két pofon után rájön, nem érdemes.
2013. jan. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyat is hallottam, hogy drótkefét kell odadugni, ha éppen harapni akar. Persze ehhez nagyon figyelmesnek kell lenni. Ha abba beleharap lesznek kellemetlen élményei.
2013. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én könyékkel orrbavágom vagy áll alatt felütöm a fejét, nem túl durván de kellően erőssen ahhoz hogy tudja ezt nem szabad
2013. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindig harap már érintésnél is..
2013. jan. 13. 14:25
 8/9 Emyke031 ***** válasza:
Nem tudom, h ez mennyire igaz, egy régi öreg lovastól hallottam, h egy nagyon harapós lovat úgy szoktattak le állítólag, h a gazda jó vastag szalonnabőrt kötözött a karjára, és amikor a ló párszor megharapta ott, annyira megundorodott a szalonna-íztől, h többé nem harapott aztán...
2013. jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vissza csípek!
2013. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!