Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha veszek egy lovat aminek...

Ha veszek egy lovat aminek semmilyen papirja sincs és nincs sütve, akkor útlevél nélkül hogy tudom elhozni attól akitől vettem?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy lovat, de sajnos sütéstelen és semmilyen papirja sincs. Ha megvettem utába mindenképpen csináltatok neki útlevelet, de amig nincs addig nem tudom elhozni attol akitől vettem?? Vagy hogy tudnám elhozni?

2013. febr. 22. 12:09
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:

Rendben! Eldöntöttük. Vagy a mostani tulajnál megcsinálunk mindent és elhozzuk, vagy pedig előbb elhozzuk, itt tartjuk háznál és megcsináltatjuk a papírjait. Azért lenne célszerűbb ha előtte elhoznánk, mert ismerjük a helyi állatorvosokat, és a tenyésztési felügyelőt, pedig az egyik lovas ismerősünk ismeri (az a lovarda ahova majd lehet hogy elvisszük). Valószínüleg chippeltetni fogjuk mivel az sokkal olcsóbb és az nekünk most ebben a helyzetben jobban jön. Ha megvannak a papírok, oltások utána akár bértartásba is vihetjük.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát, de legfőképp Gabka77-nek mert ő segített a legtöbbet.

(A kérdést valahogy nem lehet lezárni?)

2013. febr. 23. 17:56
 52/52 A kérdező kommentje:
Megvettük a lovat! :D A lovarda befogadta papirok nélkül :D Majd csinálunk neki helyet itthon és majd hazahozzuk :D
2013. márc. 3. 08:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!