Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Saját kis "edzésterv"? + Egy...

Saját kis "edzésterv"? + Egy elég bonyolult helyzet

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problémám,hogy az edző egyáltalán nem foglalkozik velem, most, hogy már elég rég óta lovagolok (5 éve), akkor foglalkozott velem utoljára amikor a legutóbbi versenyemre készültem (ez októberben volt.) Nos, mivel így elég unalmas, (hogy oké kb. 10 perc lépés 20 perc ügetés (nem folyamatosan persze) aztán vágta majd leléptetés.) Szeretnék valami rendszert belevinni. Az utolsó versenyemen volt 3 db 90 cm-es ugrató. A verseny előtt 2 héttel lehetőséget adott az ugratásra, meg is értettem, hogy addig talán még nem volt elég tapasztalatom, bár már 2 év lovaglás után is késznek éreztem magam. (Sosem estem lóról, stabilabban érzem magam a nyeregben mint a földön :D) Viszont most eladta a pacit akin lovagoltam, és mivel most az egyetlen ló akit lovagolhatok (versenyzik) az edző feleségéé. EZÉRT ha megbeszélem a feleségével, hogy ugrathatok-e (mivel az ő lova, és szerintem nincs sok beleszólása edzőnek, hogy mit csinálok vele) és megengedi, akkor nem fog érdekelni, hogy mondja-e edző, hogy "oké, ugrathatsz" Hanem igenis ugratni fogok, mert elég gáz, hogy havi 20.000 ft-ot kifizetek a semmiért...semmi oktatás, SEMMI.

Bocsi, hogy hosszú lett és bonyolult is, és lehet, hogy sokaknak nem tetszik a gondolkodásom, de akik egy kicsit is megértenek, segítenétek egy rendszer, edzésterv kialakításában? :) Előre is köszi

15/L



2013. márc. 5. 19:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rendben, utolsónak köszi az ötletet, szétnézek :)
2013. márc. 6. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!