Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék egy lovat?

Szeretnék egy lovat?

Figyelt kérdés

Már kicsi korom óta szeretem a lovakat. És minden álmom hogy legyen egy lovam de anyukám azt mondja hogy úgyis megunom pedig nem! Mivel tudnám bebizonyítani neki? Már kicsi korom óta imádom őket..és minden álmom egy ló.


ui: nem vagyok kiváncsi a kioktató emberekre.tisztában vagyok az árakkal!!!


2013. márc. 29. 21:37
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Szerintem annyi idős lehetsz, mint én. Nekem is minden álmom, hogy legyen egy lovam, ugyanúgy, mint Neked. Így "sorstárs"-ként megértem a problémát, de nekem azzal van a gond, hogy időm nem lenne rá. Ez az egyik. De ez már nem olyan vészes, mert jövőre már ebéd után jövök haza. Másik az anyagi keret. Belegondoltam már abba is, ha jön egy betegség. Az nagyon költséges lehet, főleg, ha nagy a baj, akár lónál akár embernél. És még itt van az, ha szüleinket kirúgnák a munkahelyükről, vagy elromlik valami a háznál, az is költséges. És ilyenkor nincs még + pénz egy ló eltartására is.


De ha lovagolsz valahol, gondolom ott foglalkozhatsz kicsit a lovakkal. Kérdezgess kicsit az edződtől, kérdezd meg, lehet-e, hogy néha hetente a (lovagláson kívül) 1x-2x kimehetsz-e segíteni akár a ganézásnál, etetésnél, lovak ápolásánál, stb. Így sokat tanulsz, és ha a szüleid látják rajtad az igyekezetet, hogy mennyit fejlődsz, és hogy Te ezt komolyan gondolod, akkor ez is egy jó ok, hogy ez így is van.


Egyelőre szerintem Te is csak reménykedj, mint én, egyszer csak beüt a szerencse ;))

2013. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Előző voltam. Ha akarsz, nyugodtan írj privit. Szívesen beszélgetek ezekről :)
2013. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!