Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megtanulhatok még? Nem vagyok...

Megtanulhatok még? Nem vagyok túl öreg hozzá?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, sajnos anyagi okok miatt sosem volt lehetőségem lovagolni tanulni, pedig imádom a lovakat (meg minden állatot :D) Nem szeretnék csúcs-profi lenni, de meg tudnék még én is tanulni lovagolni? Nem "öregedtem ki" belőle? Másoktól hallottam hogy gyerekkorban kellett volna elkezdeni, mert így már nem fogok tudni. Pedig ez egy nagy álmom volt mindig, és most hogy dolgozok jött rá össze a keret.

2013. ápr. 9. 14:12
1 2 3
 11/22 FannaL ***** válasza:
Nem vagy öreg hozzá. De azért remélem még megvan az egyensúly érzéked. :D Mert vannak akik ilyenkorra már elfelejtik.
2013. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy öreg hozzá. 23 évesen kezdtem én is rendszeresen kijárni és jól megy. Versenyekre miért ne mehetne? Akár komolyakra is, hisz az ő tudása és a ló ügyessége számít. Nem mindenkinek adatik meg, hogy gyerekkora óta olimpikon lovasnak neveljék -.-
2013. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem se késő elkezdened ilyen korban a lovaglást,hiszen ez nem egy olyan sport,mint a ritmikus gimnasztika,hogy már 21 éves korban öreg vagy hozzá,és 4 évesen kell elkezdened.:)Szerintem,ha elég ügyes vagy hozzá,simán versenyezhetsz is.:))Sok sikert!
2013. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én 19 leszek, és kb. 2 hónapja kezdtem el lovagolni. Bátran vágj bele, nem korfüggő. 60 évesen is elkezdhetnéd. Ha boldoggá tesz, bátran. Szerintem akár versenyekre is mehetnél, hisz milyen szabályzatba van benne, hogy x kor után NEM? :D
2013. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
simán elkezdheted, tény, hogy gyerekkorban könnyebb, de még ennyi idősen sem olyan nehéz. Lányeg hogy jó lovardát válassz.
2013. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én is 21 évesen kezdtem, heti 1x járok csak a mai napig is, nem akartam soha versenyezni, de terepre járni baromira imádok! :)

Most van a lovardában egy 31 éves csak, aki most kezdte. Meg az egyik versenyző apukája is elkezdett járni, ő 50 éves. :)

2013. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
nem késő elkezdeni, a volt edzőm 23 évesen kezdte a versenyzést és tizenéves korában kezdett lovagolni
2013. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Alig várom hogy egy kicsit több időm legyen, ez a két hónap sajnos elég melósra sikerült (az április-május).
2013. ápr. 13. 20:10
 19/22 FannaL ***** válasza:
De ezért edző kell. Szóval vmi jó lovardát keress a közelbe. :) De ugyebár edzőnél a papír nem minden, jól is kell, hogy csinálja az oktatást.
2013. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Itt van a városban, igaz személyesen nem ismerem még az edzőt. A facebookon láttam a lovardát, a lovakat, és így szimpatikusnak találtam őket.
2013. ápr. 13. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!