Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megtanulhatok még? Nem vagyok...

Megtanulhatok még? Nem vagyok túl öreg hozzá?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, sajnos anyagi okok miatt sosem volt lehetőségem lovagolni tanulni, pedig imádom a lovakat (meg minden állatot :D) Nem szeretnék csúcs-profi lenni, de meg tudnék még én is tanulni lovagolni? Nem "öregedtem ki" belőle? Másoktól hallottam hogy gyerekkorban kellett volna elkezdeni, mert így már nem fogok tudni. Pedig ez egy nagy álmom volt mindig, és most hogy dolgozok jött rá össze a keret.

2013. ápr. 9. 14:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Élmény lesz, az biztos!Semmihez sincs késő amit szeretnél!Előtte mindenképp melegítsél be, sportoljál valamit, mert biztos lesz izomláz! :) De ha rendszeresen lovagolsz akkor elmúlik, hozzászoknak majd az izmaid!Nekem gerincferdülésem volt tiniként, aztán jött a lovas időszak, és megszünt.Olyan izmokat mozgat meg a lovaglás amiről azt sem tudod hogy létezik!Szépen haladjál, és mindent meg fogsz tanúlni!Nem tudom merre laksz, de én szívesen felajánlanák ingyen lovaglást!Van egy magyar sportlovam, nem ugribugri paci.Ha erre jársz vagy nem megoldhatatlan akkor várlak :) (27éves lány, Bács-Kiskun megyéből) :)
2013. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én 36 voltam, amikor a 10éves lánykám elhatározta, hogy lovagolni fog. Mivel kocsival vittem, és meg kellett várnom, én sem akartam üresen tölteni az időt. A lánykám időközben más hobby után nézett, de én ott ragadtam.
2013. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!