Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Véleményetek erről a gyorsfásl...

Véleményetek erről a gyorsfásliról?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 12. 11:19
 1/4 A kérdező kommentje:
és 165 cm marmagasságú lóra előre M-es kell?
2013. máj. 12. 11:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van, imádom. Huszonéves kancámra használom, enélkül alig lehet vele menni, épp hogy füvön elüget, de vágtába vagy nem is ugrik be, vagy folyton botlik, visszaáll ügetésbe, mert fáj neki. Fáslizni nem tudok szépen, meg sok idő, de ez tényleg szuper, eleinte furcsán lépkedett benne míg megszokta, de még lejtőn-emelkedőn is tud menni ezzel a fáslival úgy, hogy nem kell leszállnom, még kavicson is vágtázik, van, hogy nekem kell visszafognom, csak jót tudok róla mondani. Hidegben ne menj vele pocsolyába, mert megszívja magát vízzel meg trutyival. A méret nem a marmagasságtól, hanem a szárkörmérettől függ, az én lovam 165-167 cm körül lehet, átlagos, félvér testalkatú, neki a mellső lábain L-es van, a hátsókon XL. 155 cm magas telivérünknek csak a mellsőkre teszünk, neki M-es kell.
2013. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
amit én próbáltam (nem ez a fajta) az L-es az első lábáról lecsúszott de ő is elég erős testalkatú ló.
2013. máj. 12. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég szorosra húztad? Mindenesetre mérd meg a szárkörméretet (alsó lábszár közepén vezesd körbe a mérőszalagot) és menj el/telefonálj a Horzéba, ott biztos meg tudják mondani, mekkora kellhet.
2013. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!