Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy ilyen béna lovast miért...

Egy ilyen béna lovast miért engednek le a futószárról? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Folyamatosan rúgja a ló oldalát és ez a lovaglás.Ha így nem tudja megtartani magát,akkor nem értem,miért lovagol egyáltalán szabadon...és minek neki pálca?

Mert attól profibbnak hat?

http://www.youtube.com/watch?v=kiLFzuwKTNI



2013. máj. 8. 19:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul az egész olyan,mintha versenyen lenne...pedig ez ahhoz kevés.
2013. máj. 8. 19:39
 2/17 A kérdező kommentje:
Meg azt se értem,hogy ez mióta díjlovaglás,amit "művel".
2013. máj. 8. 19:40
 3/17 anonim ***** válasza:
JÉZUSOM!!!Én sem vagyok profi lovas de ezen én is látok nem egy hibát!Anyám!Ez és az edzője sem lehet normális!
2013. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
jézus. ez katasztrófa..hát ez egyszerűen szörnyű. nagyon csúnyán el fogja rontani a lovat.. elbeszélgetnék vele,és az edzőjével is..
2013. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül futószáron kell ezt kijavítani, de nem díjlovaglás, amit csinál, az is kétségtelen, azt nem tudom, van-e egyáltalán edzője, illetőleg ha van, akkor az miféle edző úgy mégis, enyém egy ilyen jelenet után a haját tépkedné...
2013. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
a gyerek versenyeken, ha jól tudom, pálca használatért pontot vonnak le. Tény hogy püfföli a ló oldalát, keze se 100-as, viszont sokan még így sem mennek. (én se mennék el így versenyre, de ez más kérdés)
2013. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Túl intenzív a lába, az ügetésbe ugrasztás katasztrofális és az átmenetek is. Díjlovaglásnak nem nevezhető, amit művel, sok a bizonytalanság, ilyen tudással jóérzésű edző/oktató nem enged senkit sem a négyszögben parádézni.
2013. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
DE olvassátok el, hogy utána össze is törte magát....
2013. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

hmmm...én magam nem tudok pacigolni de így is látom, hogy ez az emberke elég komoly hibákat követ el.


egyébként egy évvel később már jóval jobban pacigol azért :) :

http://www.youtube.com/watch?v=r3EvGkeM6u0

2013. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azért érdemes elolvasni a kommenteket is.

A felvétel után 15 perccel úgy leesett, hogy kettős törést szenvedett. Majd valaki tök normális hangnemben leírta, hogy milyen hibái vannak. Erre valaki - felteszem az oktatója, vagy valaki a lovardából - kikérte magának az amúgy normális hangnemet és elkezdett másokra mutatni. Szerintem abszolút jól és normálisan hangnemben leírta ott valaki a hibákat, ehhez nincs is mit hozzátenni.

2013. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!