Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lovat ( shagya arab )...

Titkos25 kérdése:

Egy lovat ( shagya arab ) hány éves koráig lehet lovagolni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 12:00
 1/4 anonim válasza:
ez sok mindentől függ. ló állapota, állóképessége, stb..
2013. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Épp most találkoztam egy ménnel, 19éves és versenyzik.Attól függ mennyire nyúzták a lovat, mire használták.Az én lovam 16éves, hobbi lovaglásra használom, és tökéletesen megfelel. Annyi energiája van hogy lepipál egy 4évest is.Hány éves az adott paci?És milyen állapotban van?Miket csinált eddigi életében?
2013. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én shagyám 25 éves és még most is versenyben van. Díjugróban. Persze már nem hivatalos versenyeken. :) Egyébként meg se lehetne róla mondani, hogy mennyi idős. Tényleg csak a ló egészségi állapotától függ.
2013. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25-27 éves koráig is lehet, bár ez elég ritka, de ez nagyon attól függ, hogy milyen edzésben van és volt, mit eszik és mit evett, milyen a külleme, az egészsége, milyen stílusban lovagolták (ugróló hamarabb lesz nyugdíjazva pl), stb.
2013. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!