Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ebben a csizmában lehet...

Ebben a csizmában lehet lovagolni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a sima thermo csizma nem biztonságos lovagláshoz, mert széles, be tud akadni a kengyelbe, általában írják, mondják is minden hirdetésnél. Ezt ajánlják téli lovagláshoz, de ő hidegnek tűnik: [link]

Őt néztem, de nem tudom, ez nem akad-e bele a kengyelbe. [link] Ti próbáltatok ilyet?


2013. máj. 12. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a sima bumszliban is lovagoltam, nem okozott gondot :)
2013. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek is van, kölcsönadta kipróbálni, de engem nagyon zavart, hogy nem tudom ki-berakni a lábam a kengyelbe, csak ha a kezemmel "ráhúzom"... Lehet, hogy amiatt volt, mert bordázott gumi a kengyelem talpa is, meg a cipő talpa is, vagy a szélessége, nem tudom, de fiatal telivért lovagolok, sokszor fickándozik olyat, hogy kiesik a lábam, vagy épp becsúszik a kengyelbe, és nehéz volt mindig igazgatni... De látom, hogy sok embernek beválik, lehet, hogy a kengyellel van a hiba:)
2013. máj. 12. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az első sem lenne hideg. Vegyél egy számmal nagyobbat, így belefér a vastag zokni, és még mindig van vérkeringés a lábadban.
2013. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Nekem lehet hogy szerencsém volt a csizmával, mert ráadásul kis méretű kengyelem van, mégse szorult soha bele. Amit linkeltél arról sajna nem tudok nyilatkozni, de nagyon tetszik :)
2013. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az elsőt venném,szerintem nem hideg mivel ez is egy thermo féle, és szerintem kényelmes benne lovagolni, ráadásul jól is néz ki télre:) a másikat, az olyan 'nagy bumszli' féléket egyszerűen nem tudom elképzelni lovagláshoz:D
2013. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!