Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó gumi lovaglócsizma tanuláshoz?

Jó gumi lovaglócsizma tanuláshoz?

Figyelt kérdés
nem vettük, kapuk az egyik rokonnunktól, de kíváncsi vagyok arra, hogy mennyire ajánlatos benne lovagolni

2013. máj. 21. 07:10
 1/10 anonim ***** válasza:

En csizmaban lovagolok.semmi bajom nincs vele.nyaron jo,vizbe is mehetsz vele telen meg termo lovaglocsizma.

Heti 1-2 lovaglashoz jo ha komolyabban akarsz lovagolni akkor erdemesebb egy jobb lovaglocipora vagy csizmara beruhazni.

En szeretem es mielott mindenki azzal araszt el hogy beleizzad a labad nyartol oszig en megcafolnam.nekem ha tavaly ketszer beleizzadt sokat mondok de persze mindenki mas.

Ha ingyen van fogadd el,probald ki te erzed majd hogy kenyelmes-e...

2013. máj. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sàros időn kívül semmire sem jó. Én is abban lovagoltam sokáig. Örültem is hogy megkaptam mert hát mégiscsak csizma. Aztán kaptam bőrcipőt ami nekem ezerszer kényelmesebb és jobb volt. Próbáld ki és majd eldöntöd. Tanulni abban is lehet.
2013. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kiprobalod, aztan ha nem tetszik meg siman vehetsz egy bor lovaglocipot hasznaltan mondjuk. Az enyemet 3ezerert vettem, es nagyon szep, hibatlan barna bor cipo volt, raadasul a kozelunkben, szoval lehet kifogni jokat, csak keresni kell.
2013. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jobb a semminél, de nem ajánlom. Nagyon nehézkes benne lenyomni a sarkad, nem passzol eléggé, és nyáron úgy belefülled a lábad, hogy csak na. Akkor már ezerszer jobb egy lapos talpú tornacipő.

Nem mondom, hogy ne használd, meg sáros időben praktikus, de szerintem borzalmas benne lovagolni.

2013. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig beleizzadt a lábam mondjuk, a lábszára nem idomult a lábamhoz, nehéz benne lenyomni a sarkad, ráadásul egy idő után hajlamos betörni itt-ott, ami egy gumicipőnél már gond lehet.

Ettől függetlenül ha neked bejön, akkor nincs akadálya.

2013. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

csak arra jó hogy nagy sárban kihozd a lovat a karámból. Sarkat leengedni szinte lehetetlen, csak mereven lefeszíteni lehet, az izzadás csak kényelmetlenség...De az első megnehezíti a helyes lovaglást. Használtan tényleg lehet jó áron is cipőt venni.

Szerintem tartsd meg, és a nagyon latyakos időben azt használd.

2013. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lapos talpu tornacipo???

Na ez az elso amit leszednek a labadrol.

Kell hogy sarka legyen a ciponek mert nem csuszik a kengyelbe ,kengyelen at a labad.meg is serulhetsz.

En a lovaglocipot mondanam hosszabb tavra.chapszet veszel hozza,konnyu es kenyelmes viselet.

Lehet a hasznaltak kozott is kifogni olyat ami jo allapotban van.

2013. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem lovaglócipőm és chapsem van. Szerintem próbáld ki, végülis csomó kezdő tornacipőben lovagol. Barátnőm is csak sok év után vett bőrcipőt. Ha kényelmetlen, vegyél újat, de én mindenképpen kipróbálnám, főleg, ha ingyen van. Max. add el lovasok.hu-n.
2013. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, de két valamit kijavítanék:

1 azt nem chapesnek hívják (azt western lobasok használják, ami nem csak a lábszáradat védi), hanem hobiletnek vagy lábszár védőnek :), de amúgy értem mire gondoltok

2. nem ingyen van (végül is úgy is mondhatni), hanem az egyik rokonomtól kaptam, mert ő nem használja =(és ő is kapta, nem vette) :)

és hol lehet kifogni olcsón börlovagló cipőt vagy csizmát (max 1-2- szer lovaglok hetente)

2013. máj. 21. 19:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Lovasok.hu-n piactéren szoktak lenni hirdetések. Én a gumi lovaglócipőt ajánlom. Sokkal jobb, mint a csizma, pl. nyáron lovaglás után le tudod venni a lábszárvédőt és nem sülsz be. Bőr dolgokat nem könnyű kifogni, sokat kell rá vadászni és nem is biztos, hogy jó a méret/nem áll el a lábadtól. Boltban pedig nagyon drága sajnos.
2013. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!