Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki hogy lovagol?

Ki hogy lovagol?

Figyelt kérdés

Ti hogy lovagoltok?Leveszitek a kötőféket a paciról vagy nem?Akik nem veszik le miért nem veszik le? :)

Sok embert láttam úgy lovagolni hogy rajta hagyta a kötőféket,de kevés olyat aki le vette.


2013. máj. 23. 21:13
1 2
 11/15 FannaL ***** válasza:
A kötőféket is rajta hagyom, de csomózott kötőfék általában azt használom, de a biztonság kedvéért rajta van a kantár is(mivel a traktoroktól nagyon fél). Meg a kantárról az orrszíjat leveszem, hogy ne törje fel az orrát a kötőfék. :)
2013. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D Látom a többség leveszi.Barátnőmnek is az volt a a kifogása hogy akkor nem tudja melyik melyikre való.Elég gyenge indokot adott mert a póninak zöld van a szürkének barna a feketének meg piros-fehér-zöld.Na m1. :D
2013. máj. 24. 16:47
 13/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok, hetediknek írom, hogy próbáltam a kötőféket a nyakába tenni, vagy borjúkötelet használni, de egy erősen sodrott paciról van szó, akinek olyan batár erős nyaka van, hogy a kerítést szaggatta el, amin a kikötőrúd van, úgyhogy sajnos rafkósabb ő a borjúkötélnél, maradt a kötőfék. Aztán mikor megépült az istálló, tudtam bokszban kantározni, és pár hónap alatt már kint is sikerült kötőfék nélkül, bár még nem az igazi :)
2013. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó - ha a nyakába dobod a kantárszárat, akkor elránt? Csak érdeklődésképp :)
2013. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én leveszem, nem használok orrszíjat se, szerintem szörnyen néz ki, ha rajta marad alul a kötőfék, akkor is, ha az egy ízlésesebb darab.


csak akkor hagyom rajta, ha hosszabb túrára megyek, ahol tudom, hogy ki fogom kötni. (akkor viszont mikor kikötöm leveszem róla a kantárt, ellentétben sokakkal...)

2013. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!