Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lóról? Megéri?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 6. 16:58
1 2
 11/13 Vera25 ***** válasza:
Hát ennyi pénzért már illő valamit tudnia.Képzeld el az én lovam 300.000ftba került,és mindent tud.Annyi,hogy versenyre nem jár,de nem is akarom.Nem vennék sportlovat,kisbérit,vagy lipicait..én a hidegvérű lovakat szeretem. Úgy hogy nem tetszik,neked meg igen ez van.
2013. jún. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Neked is csak pénzed van,de eszed nincs."


kedves első: egy szóval nem mondtam h meg akarom (vagy meg tudnám!) venni. csak érdekelt h kinek mi a véleménye erről a lóról, megérné e az árát. mivel nem vagyok egy lószakértő ezért nem én nem tudom. fél éve lovagolok, nem tervezem hogy lovat veszek és különben sincs annyi pénzem hogy ennyiért vegyek. csak nézegettem az eladó lovakat. nem kelll rögtön belém kötni

2013. jún. 25. 12:32
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra, tahók/hülyék mindenütt vannak :)

Ez a ló amúgy tényleg a 300 ezres kategória maximum, ennyiért tudod, kifogja elvinni tőle... Ha ennyit kifizetek egy lóért, az nézzen ki valahogy, és tudjon is valamit, képek alapján itt egyik sem teljesül, a ló egyszerűen ronda (lehetne nagyon szép - ez a tulaj hibája abszolút!), nincs kondija, veiroterrel meg pálcás zablával megy az elejére ejtve, az a vágtás kép az... Szóval borzalom az egész. Ráadásul hasas is...

2013. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!