Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen ez a csizma?

Milyen ez a csizma?

Figyelt kérdés

Véleményt kérnék erről a csizmáról:

[link]


Kényelmes lovaglás közben/tartós/stb. ?



2013. jún. 14. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Előző kérdésedhez is írtam, hogy ez baromi drága.

Ez itt pont annyit tud, mint amit linkeltél, csak felébe kerül, erről tapasztalatból mondhatom, hogy kényelmes és tartós is:

[link]

Ha meg az a fontos, hogy csilli-villi szép legyen, akkor ez:

[link]

2013. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én cipőm (az mondjuk ugye nem csizma) 8 áve került 6 ezer forintba, idén selejteztem le. 10-15 ezernél többet nem adnék érte, az biztos, bár azóta nagyon elszaladtak az árak, amiket Gabka linkelt, szerintem teljesen jók, belekalkulálva, hogy csizma, nem cipő.
2013. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.
2013. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg rendszeresen tartósan használni akarod nem érdemes spórolni rajta, mert aztán ha elkezd szétmenni költheted a cipészre a különbözetet.
2013. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem (az első, a gumírozott hátsó résszel) már több, mint 10 éve szolgál (rendszeres használattal, versenyzéssel stb) és még mindig egyben van. Igaz, már nem olyan szép, mint újkorában, de még nincs baja és nagyon kényelmes.
2013. jún. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!