Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bőr csizma vagy csizmaszár -...

Bőr csizma vagy csizmaszár - lovaglócipő kombó?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb?

2013. jún. 18. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem jófajta lábszárvédőm van (nem a kemény csizmaszár, de nem is a vékony szar, ráadásul méretben is tökéletes), meg a cipőm is elég jó. van csizmám is, azt kicsit ritkábban használom, lovagolni nagyon szeretek benne, de sétálni kevésbé. Nyáron, lómosásnál sajnálom, nehogy vizes legyen, átvenni meg lusta vagyok.
2013. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a cipő+lábszárvédő kombót szeretem jobban, nekem legalábbis bejött, a csizma kevésbé, de lehet csak azért, mert keveset volt a lábamon, nem szoktam meg eléggé.
2013. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem chaps-cipő kombinációm van, de nem cserélném le csizmára. nem versenyzek, így lehet h nem olyan elegáns de egyszerűbb le-föl venni és nagyon kényelmes is! :)
2013. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasított bőr chaps-em van a cipő mellé, de ha telik rá, akkor csináltatok egy csizmaszárat is. Utóbbit már versenyeken is elfogadják.
2013. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!