Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek 15 vagy ekoruli...

Szerintetek 15 vagy ekoruli eves lo megeri még elso lonak?

Figyelt kérdés
Fiatalabbat nem nagyon talaltam olyan arban, amiert kerestem. Mivel sajat sporolt penzbol lenne, tobbet nem engedhetek meg magamnak sajnos. Ugyhogy az lenne a kerdesem, hogy egy ilyen idos lovat még megeri venni, vagy mar eleg rizikos lehet?
2013. jún. 22. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 15 éves lovat még megéri megvenni.tapasztalt sokmindent megélt sokat tanulhatsz tőle és még tìz évet tuti veled lesz ha most sincs baja és vigyázol majd rá.

Nekünk van egy 22 éves lovunk és sok kezdő tanult már rajta lovagolni.még most is olyan mint egy kis energiabomba.

Szerintem első lónak megfelelő lenne.

Nem raknád fel a linket és akkor jobban segíthetnénk neked?!

2013. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól írta az első, az idősebb ló már tapasztalt és tud téged tanítani persze ha nem elrontott. Viszont ha a spórolt pénzedből vetted akkor, hogy kalkulálod be a többi költséget? 15 éves nem öreg de lehet, hogy lassan kijönnek rajta az öregség jelei, ez attól függ hogy volt tartva vagy milyen állapotban van. Az idősebbeknél megesik, hogy gyakrabban kólikáznak és érzékenyebbek a frontra. Persze fiatalból is kifoghatsz ilyen lovat.
2013. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ellőttem valók jól irják .D nekm 18 éves a lovam éls megsem látszik rajta hogy annyi lenne,jó azért lehte látni kissebb jeleket ha valaki jobban ért a lovakhoz de az a 15 év jó tartással simán belefér :D
2013. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

O aki konkret, de amik ilyen fiatalabbak es 300-400e korul vannak, fele hogy van valami gond veluk, amiert ilyen olcsok.. Vagy rosszul gondolom?

Egyebkent igen ettol felek, hogy jo hogy meg sokaig elhet, de az egeszegi allapotanak minoseget ugy nyilvan nem tudhatom, mintha az enyem lett volna a 15evevel mar..

En vennem(mert most masra kell egy nagyobb osszeg es apa fizetne a tartasat.

Koszi a valaszt!:)

2013. jún. 22. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy megnézést megér mert jól néz ki, de az ínvédőktől nem látni a lába állapotát.
2013. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én első lovam is 15-16 éves volt. Fénykorában komoly ugróló volt, majd később iskolaló. Mivel még kezdő voltam tökéletes választás volt. Viszont 20 éves korában sajnos nyugdíjaznom kellett, mert úgymond kinőttem. Versenyezni akartam, komolyabban edzeni ezt meg szegény már nem bírta. De olyan helyre ajándékoztuk ahol még terepre mennek vele meg hobbizgatnak.Mert amúgy korát meghazudtolóan fiatalos volt. Szóval ha nincsenek komolyabb szándékaid akkor minden további nélkül, persze csak ha egészséges és nem kell még egy annyit a gyógyítására költeni később mint amennyibe került.
2013. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!